Продавець «Одесский центр профессионально-технического обучения» розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
38 відгуків

Курси навчання та сертифікації матеріалами компанії«Хенкель Баутехнік (Україна) ТМ Ceresit

Курси навчання та сертифікації матеріалами компанії«Хенкель Баутехнік (Україна) ТМ Ceresit

 Одним із завдань ресурсного центру є реалізація певної частини програми професійної підготовки. Забезпечуючи практичний етап навчання, пов'язаний з освоєнням сучасних технологій, ресурсний центр дає можливість роботи з експериментальної та спеціалізованою технікою, недоступною в рамках окремих навчальних закладів. Орієнтація на сучасні вимоги в технологіях і обладнанні формують у користувачів спеціальні професійні компетенції та модернізують практичну підготовку. Можливість проведення дослідно-експериментальних робіт відіграють неоціненну роль у пізнавальному процесі. Методична функція ресурсного центру стосується освітніх установ, що здійснюють підготовку певної групи професій, і полягає у забезпеченні навчально-методичними матеріалами (програми, тести, стандарти, розробки, експертиза, методичні рекомендації, тощо) Організація служби сервісу ресурсів дозволяє задовольнити освітні запити населення. Крім цього діяльність ресурсних центрів спрямована на підвищення кваліфікації викладачів і керівників освітніх установ.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Контакти
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487581896
  +38066 556 3729
 • Адреса:
  ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одеса, Одеська область, Україна
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Мапа