Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків

ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»

+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»

Престижна освіта для всіх

Сантехнік, електрозварник, автослюсар, гіпсокартонник, штукатур, плиточник, оператор комп'ютерного набору, перукар, касир, лаборант, кухар, кондитер і багато інших спеціальностей!

Для випускників 9 та 11 класів — безкоштовне навчання та державна стипендія. Є можливість отримання одночасно 2 або 3 професій! Іногородніх студентів поселяємо в гуртожиток. Надаємо інклюзивну освіту для дітей з порушеннями слуху. Пропонуємо всім бажаючим курсову підготовку і підвищення кваліфікації.

Подивитися спеціальності

Найбільш затребувані професії на ринку праці Одеси і області

 
Комплексне навчання за 3 напрямками: монтажник санітарно-технічних систем і агрегатів, електрозварник ручного зварювання, монтажник гіпсокартонних конструкцій. Державні стипендії для випускників навчальних закладів. Навчання сантехніків, електрозварників, гіпсокартонників Комплексне навчання за 3 напрямками: монтажник санітарно-технічних систем і агрегатів, електрозварник ручного зварювання, монтажник гіпсокартонних конструкцій. Державні стипендії для випускників навчальних закладів. Ви можете отримати середню освіту разом з 3-ма професіями: муляр, монтажник сталевих конструкцій і ЗБВ, електрозварник ручного зварювання. Термін навчання — 3 роки. Для випускників шкіл навчання безкоштовне, є стипендія. Навчання мулярів, монтажників, електрозварниківВи можете отримати середню освіту разом з 3-ма професіями: муляр, монтажник сталевих конструкцій і ЗБВ, електрозварник ручного зварювання. Термін навчання — 3 роки. Для випускників шкіл навчання безкоштовне, є стипендія. Хочете отримати будівельну освіту? Забезпечуємо якісне навчання та стипендіальні програми. По закінченню навчання видається документ про освіту державного зразка. Іногороднім студентам надається гуртожиток.Навчання штукатурів, плиточників, лицювальників, малярівХочете отримати будівельну освіту? Забезпечуємо якісне навчання та стипендіальні програми. По закінченню навчання видається документ про освіту державного зразка. Іногороднім студентам надається гуртожиток. Якісна освіта за професіями сфери обслуговування: середня освіта разом з професією кухаря і кондитера для випускників 9 класів. Тривалість навчання — 3 роки. Для студентів, які не проживають в Одесі, є гуртожиток.Навчання кухарів, кондитерівЯкісна освіта за професіями сфери обслуговування: середня освіта разом з професією кухаря і кондитера для випускників 9 класів. Тривалість навчання — 3 роки. Для студентів, які не проживають в Одесі, є гуртожиток.

Плюси навчання у нас

  • 27 спеціальностей будівельного профілю та сфери обслуговування.

  • Можливість отримання середньої освіти і відразу 2 або 3 професій.

  • Безкоштовна освіта і державна стипендія для випускників 9 та 11 класів.

  • Помірна цінова політика при індивідуальному навчанні на курсах.

До переліку спеціальностей

6 причин обрати «Одеський центр професійно-технічної освіти»

Розвинена матеріально-технічна база
Ми активно використовуємо інформаційно-комунікаційні та інтерактивні технології в процесі навчання, впроваджуємо нові викладацькі практики.
Дозвільна документація
У нас є всі документи і ліцензії на здійснення навчальної діяльності в сфері професійно-технічного освіти.
Навчальні корпуси
У нас 3 навчальні корпуси, які розташовані в м. Одесі по вул. Новосельського 86, вул. Ак. Заболотного 9, вул. Паустовського 12.
Спеціальна освіта
Ми надаємо інклюзивну професійну освіту дітям з особливими потребами (з порушеннями слуху).
Інтегровані професії
Отримання одночасно 2 або 3 професій дає можливість бути гнучким багатофункціональним працівником, полегшує працевлаштування.

Навчання від центру зайнятості
Надаємо можливість отримання безкоштовного навчання за направленням від служби зайнятості.

Документи, які необхідно подавати при вступі

Заява
Документ про освіту
Характеристика
Медичні довідки (ф. 086-у, 063)
Паспортні дані або свідоцтво про народження (копії)
Фотознімки (3х4) — 8 шт.
Документ з місця проживання про склад сім'ї
Ідентифікаційний код (копія)
Довідка з місця роботи батьків

Вибрати професію

120 років в сфері освіти!

Історія розвитку ГУЗ «ОЦПт» починається з 1 листопада 1898 року з відкриття Одеської школи ремісничого навчання. Так, ще з XIX століття ми готували фахівців технічного профілю, які в наш час нарозхват. Сьогодні ми створили потужну освітню платформу для своїх студентів, відкрили регіональний навчально-практичний центр інноваційних технологій «Хенкель Баутехнік», налагодили хороші партнерські відносини з провідними європейськими компаніями Geberit, Knauf, Triora. Розвиток — наш пріоритет!

Кілька кроків до отримання нової спеціальності

Заяви на навчання
Співбесіда і подача документації
Навчання (стипендія, наявність гуртожитку для іногородніх)
Отримання диплома і допомога в працевлаштуванні

Побудуйте кар'єру з нуля!

Вступайте в «Одеський центр професійно-технічної освіти»!
Запрошуємо молодь у віці від 15 років, незайняте населення, учасників АТО і членів їх сімей, і всіх бажаючих отримати сучасну, затребувану на ринку праці професію, а також підвищити наявну кваліфікацію!

Хочу вчитися!

Групи товарів та послуг

Вітрина

Новини

Статті

Портфоліо

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner