Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Курси з декоративного оздоблення фасадів тм ceresit

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Курси з декоративного оздоблення фасадів тм ceresit
Курси з декоративного оздоблення фасадів тм ceresitПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29

Опис

Навчання з декоративного оздоблення фасадів км ceresit. Після закінчення видається сертифікат «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНИК (УКРАЇНА)

Штукатурки — звичайні та декоративні
Звичайна штукатурка — це розчин, до складу якого входять: зв'язувальні матеріали (зв'язувальний) і заповнювали (зазвичай, пісок + вапно, цемент або гіпс). За допомогою такої штукатурки вирівнюють нерівності кладки та закривають шви; її використовують як ізоляцію від проникнення в приміщення вологи; для підвищення звуко- і тепло-ізоляційних властивостей стін. Така штукатурка випускається як суха будівельна суміш і, зазвичай, не використовується як фінішне покриття — поштукатурений шар «закривається» фарбою, плиткою або шпалерами.
Однак поряд зі звичайними штукатурками, є і цілий клас матеріалів, що мають не тільки перераховані вище корисні властивості, але й такий привабливий зовнішній вигляд, що вони цілком можуть слугувати фінішним покриттям для стін. Це — декоративні штукатурки, які стають дедалі популярнішими.
Розрізняють декоративні штукатурки для внутрішніх і зовнішніх робіт. Ми розповімо саме про тих, які призначені для зовнішнього оздоблення будівель.
Декоративні штукатурки відрізняються:

на вигляд сполучного

заповнювачем

за фактурою

за розміром зерна

за кольором.

Види штукатурок за типом сполучного:

полімерцементні штукатурки

акрилові штукатурки

силікатні штукатурки

силіконові штукатурки

Полімерементні штукатурки — це Ceresit CT 35, CT 36, CT 137.

Штукатурка «камінкова» Ceresit CT 137

Декоративна штукатурка «короїд» Ceresit CT 35

Декоративна штукатурка структурна біла Ceresit CT 36

Являє собою суху суміш на основі білих цементів, яку перед використанням необхідно розвести водою. Широко застосовуються в системах утеплення фасадів.
Переваги:

повітропроникні покриття, які не закупорюють основу завдяки високій паропроникності

негорючі, тому безпечні для висотних будівель підвищеної пожежо-небезпеки

можуть використовуватися в системах утеплення як із мінераловатними, так і з пінополістирольними утеплювачами

кольору — білий і дещо пастельних

можна фарбувати відразу або в процесі експлуатації

у сухому вигляді можуть зберігатися на складі за мінусових температур

доступна ціна.

Браки:

невелика еластичність.

Акрилові штукатурки Ceresit CT 60, CT 63, CT 64, CT 77.

Декоративна акрилова штукатурка «камінкова» Ceresit CT 60

Декоративна акрилова штукатурка «короїд» Ceresit CT 63

Декоративна акрилова штукатурка «короїд» Ceresit CT 64

Декоративно-мозаїчна полімерна штукатурка Ceresit CT 77

Відносяться до класу полімерних штукатурок, де як сполучний слугують акрилові смоли. Основою для нанесення полімерних штукатурок можуть слугувати поверхні з бетону, цегли, гіпсокартону, твердих волокнистих плит, ДСП, а також будь-які міцні мийні та стійкі до стирання старі шари фарбування. Рекомендуються для системи утеплення Ceresit ППС
Акрилові штукатурки Ceresit CT 60, CT 63, CT 64, CT 77
Переваги:

мають низьке водопоглинання, тому особливо ефективні в регіонах із підвищеною кількістю опадів

еластичні, стійкі до деформацій у основах

стійкі до високих атмосферних температур

випускаються в готовому для застосування вигляді

мають широку колірну гаму.

Недоліки: паропроникність нижча, ніж у полімерцементних штукатурок.
Силікатні штукатурки Ceresit CT 72 CT 73.

Декоративна силікатна штукатурка «камішкова» Ceresit CT 72 Декоративна силікатна штукатурка «короїд» Ceresit CT 73Силікатні штукатурки Ceresit CT 72 CT 73.

Виготовляються на основі «рідкого скла». Силікатними штукатурками можна покривати будь-які мінеральні основи та старі силікатні покриття. Ці штукатурки використовуються разом із силікатними ґрунтовками.
Переваги:

готові до застосування

водовідштовхувальні

мають високу паропроникність

різноманітні кольори та відтінки

стійкі до деформацій.

Браки: порівняно висока ціна.
Силіконові штукатурки Ceresit CT 74, CT 75.

Декоративна силіконова штукатурка «камінкова» Ceresit CT 74

Декоративна силіконова штукатурка «короїд» Ceresit CT 75

Виготовляються на основі силіконових смол. Наносяться на будь-які мінеральні основи та старі дисперсійні покриття, оброблені силіконовими ґрунтовками. Волокна, що входять до складу цих штукатурок, електрично нейтральні, тому покриття не тільки не «притягує» пил, але й має здатність самоочищатися — навіть невеликий вітерець здуває зі стін пилу.
Силіконові штукатурки Ceresit CT 74, CT 75.
Переваги:

готові для застосування

гідрофобні

мають високу паропроникність

стійкі до атмосферних опадів

стійкі до забруднень

стійкі до деформацій

мають тривалий термін експлуатації

еластичні.

Недоліки: порівняно висока вартість.
Заповнювачі
Зовнішній вигляд готового покриття з декоративних штукатурок безпосередньо залежить від розміру, типу, форми та кількості заповнювача. Найпоширеніші матеріали, які використовуються як заповнювач — природний кварцовий пісок, мармурова або гранітна крихта, їх суміші та полімерні гранули. Розмір «зерен» заповніть — на будь-який смак (від 0,5 до 6 мм). Саме він визначає зовнішній вигляд покриття. Так, за допомогою грубозернистої штукатурки можна імітувати покриття з фарбованого корка, а дрібнозерниста дає змогу отримати фактуру, що схожа на склошпалери.
Кожен заповнювач має свої особливості. Так, кварцова крихта характеризується середньою зчепленням із полімерним сполучним, однак має високу стійкість до стирання й механічних пошкоджень (наприклад, подряпин). Мармурова крихта добре «зчеплюється» з полімером, однак її стійкість до стирання й подряпин щодо невисока. Гранітна крихта характеризується високою стійкістю до стирання й середнім зчепленням із полімерним зв'язувальним.
Якість покриття безпосередньо залежить від того, наскільки точно в штукатурці витримана фракція (розмір) зерна: якщо зерна заповнювач істотно відрізняються один від одного за розміром, то покриття набуває нерівномірної структури та малоестетичний вигляд. У якісних матеріалах наявність зерен, що відрізняються від заявленого розміру, становить не більш ніж 10%. Якість штукатурок Ceresit повністю відповідає цій вимозі.
Види штукатурок за фактурою:

«короїд»

«камінкова»

моделювана різними інструментами

мозаїчного типу

Фактура «короїд»
Її отримують через затирання пластиковою терткою практично свіжого шару штукатурки. Одиничні зерна, що містяться в матеріалі, обертаються під час затирання й розчісують штукатурку в напрямку руху тертки. Завдяки різним способам затирання — вертикально, горизонтально, круговими рухами — можна надати штукатурці індивідуального вигляду. Різкість і виразність фактури залежить від розміру зерна штукатурки.
Фактура «камінкова»
Матеріали з великим вмістом зерен однакової фракції мають більш однорідний вигляд. Якщо цю штукатурку затирати пластиковим півтерком, вона набуде фактуру густо укладених дрібних камінців. Така штукатурка має елегантний вигляд на поверхні завдяки однорідності розмірів і розташуванню зерен.
Фактури, що моделюються різними інструментами
Для цієї фактури рекомендується застосовувати Ceresit CT 36. Для створення фактури можна використовувати губчастий валик, півтерієнт, кельму (майстер), пензель та будь-який інший інструмент, за допомогою яких можна створити безліч різних рельєфів. Штукатурка легко наноситься й має дуже ефектний вигляд. Переважно використовується на невеликих площинах. Шорстка структура штукатурки дає змогу утримуватися на стіні кучерявих рослин без жодних інших пристосувань. Треба враховувати, що ця штукатурка має підвищену липкість.
Фактури штукатурок мозаїчного типу
Для створення цієї штукатурки використовуйте Ceresit CT 77. Її укладають на поверхню та загладжують металевою терткою. Залежно від фракції (розміру зерна) можна отримати більш шорстку або гладку поверхню. Сполучним у таких штукатурках є прозорі смоли, а заповнювачами — кольорові дрібні камінці, зокрема й пофарбований кварцовий пісок. Після затвердіння виходить скляна кольорова штукатурка, яка практично не накопичує пил, бруд, кіптяву, легко миється. Мозаїчні штукатурки рекомендується використовувати на цоколях будівель, площинах балюстрад, відкосах прорізів дверей і вікон.
Під час вибору зовнішньої штукатурки майстри радять керуватися
такими «прописними фактами»:

грубозерниста штукатурка сохне швидше, ніж гладка;

витрата штукатурної маси на 1 м2 поверхні залежить від розміру зерен заповнювача — що більша витрата матеріалу (в середньому, витрата штукатурки з зерном 1 — 1,5 мм становить 1,8 — 2,5 кг/м2); 2 — 2,5 мм — 2,5 — 3,5 кг/м2; 3 мм — 3,5 — 4,5 кг/м2);

гладка оштукатурена поверхня забруднюється менше, ніж грубо-фактурна;

фасадна штукатурка темних кольорів більш схильна до негативного впливу сонячного випромінювання (воно, як відомо, викликає додаткову напругу фасадних покриттів), ніж матеріали світлих відтінків.

Говорячи про зовнішні штукатурки, треба підкреслити — ці матеріали широко використовуються для створення «мокрих» систем утеплення фасадів, тому під час вибору штукатурки необхідно приділяти увагу такому параметра, як сумісність із теплоізоляційними матеріалами. Так, наприклад, з утеплювачем із мінеральної вати оптимально сумісні мінеральні та силіконові штукатурки, а акрилові — з утеплювачем із пінополістиролу.
Роботи з нанесення декоративної штукатурки
Підготовка основи
Отже, штукатурка обрана й можна розпочинати роботу. Однак до нанесення штукатурки необхідно провести підготовку поверхні. Вона має бути міцною (не обсипа
сухої й чистої (без слідів крейди, без відколів,

Характеристики

Основні
Особливості послугиВидача сертифікатів

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner