Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

підготовка до ЗНО

підготовка до ЗНО

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО - з перших вуст: розповідає заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань освіти та охорони здоров'я Сергій КОЛЕБОШИН - один з ініціаторів створення проекту онлайн підготовки до ЗНО, На фото: Сергій Колебошин виступає на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток професійної освіти Одеської області - запорука зростання економіки регіону», що проходила на базі ДНЗ ОЦПТО 10 жовтня 2017 року):

— З радістю можу повідомити, що проект онлайн підготовки до ЗНО вийшов на національний рівень. Днями інформація про це з'єднання явилася навіть у соцмережі на сторінці прем'єр-міністра України. Звичайно, проект, який ми презентуємо сьогодні, значно відрізняється від того, що запрацював пару років тому: зараз це об'єднання кількох потужних освітніх онлайн-проектів, таких як «Едугет» та «Освіта-Онлайн». Причому, один з них створен за особистої ініціативи голови Обласної державної адміністрації Максима Степанова.

Освітній онлайн-проект програми з підготовки до здачі ЗНО http://besmart.eduget.com не тільки був підтриманий Міністерством освіти і науки України, а отримав грифи провідних установ Міністерства, що свідчить про його офіційне визнання.
Програма освітнього онлайн проекту з підготовки до ЗНО особливо актуальна для сільської місцевості, де більше відчувається кадровий «голод», для окупованих територій і для тих сімей, фінансові можливості яких не дозволяють наймати репетиторів.

Дуже часто курси використовують і молодші учні, оскільки деякі тими, які входять до ЗНО, вивчаються з сьомого класу. Також матеріал для шкільних уроків беруть тут і викладачі. Тому, можна упевнено говорити про те, що започаткована нами освітня онлайн програма – це дещо більше, ніж просто курси з підготовки до здачі ЗНО: вона є інтерактивною методичною онлайн-платформою.

З моменту її офіційного виходу на національний рівень пройшло зовсім мало часу, тому далеко не усі учні і шкільні вчителі про неї знають. Тому ми продовжуємо проводити презентації, також будемо активно інформувати про її існування і роботу в соціальних мережах. Хоча вже зараз можна сказати, що ця програма користується великою популярністю: вже у перші чотири дні після першої презентації було зареєстровано 10 тисяч користувачів і більше 100 тисяч відвідувачів.

Втім, я завжди підкреслюю, що освітня онлайн-програма з підготовки до здачі ЗНО – це не панацея, а лише додаткова можливість якісно підготуватися та успішно скласти тестування.
Дива користувачем унікальної безкоштовної програми може будь-хто, і для цього не існує жодних обмежень: треба лише зайти на сайт http://besmart.eduget.com і зареєструватися там.

Удачі вам у підготовці та здачі ЗНО!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner