Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Урок толерантності "ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА"

Урок толерантності "ЛЮДИНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА"

безпосередньо, уява чомусь малює його темними фарбами. А коли починаєш контактувати з ними, бачиш, які вони світлі люди, чим живуть, про що мріють, хочеться неодмінно самому докласти зусиль, щоб їхній світ ставши барвистішим, яскравішим, жвавішим.
Оскільки діти з вадами слуху навчаються також і в Одеському центрі професійно-технічної освіти, ми, викладачі та майстри, намагаємося вчити наших вихованців розумінню та толерантності у ставленні до них.
Саме питання доброзичливих відносин була присвячена виховна година, що пройшла 24 вересня у групі /3 іншого курсу. Протягом уроку учні висловлювали власне бачення проблеми, давали поради один одному, як краще порозумітися з даною категорією людей, на основі власних спостережень. Йшла мова й про те, що нам є чому повчитися у них, ― це витримка, цілеспрямованість та воля до перемоги. Бо наші учні з вадами слуху мають серйозні спортивні досягнення ― вони здобували перемоги на європейських та світових змаганнях з греко-римської боротьби.
У підсумку зійшлися на тому, що наша турбота про людей, які не чують, не повинна обмежуватися кількома днями чи тижнями, спрямованими на відзначення Міжнародного дня глухих. Наші дії, слова і вчинки щодня мають коказувати їм, що ми готові приділяти увагу та надавати підтримку, всіляко демонструючи нашу рівність.
Почуймо їх навіть без прохання про допомогу!

Іди по тій стежці, дитино,
Даруй любов і тепло,
І пам'ять пам'ятай: ти ― Людина!
Вчись, думай, твори добро!
Максим Рильський

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner