Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Правова освіта

Правова освіта

Озброєння учнів знаннями законів, підвищення їхньої юридичної обізнаності, систематичне інформування про актуальні питання права допомагають підліткам співвідносити свої вчинки і поведінку своїх товаришів не лише із загальновідомими моральними нормами, а й вимогами законів, корегувати, змінювати її у правильному напрямку.
У ДНЗ ОЦ ПТО робота з правової освіти проводитися у тісній співпраці з кримінальною міліцією у справах дітей, медичними закладами, громадськими організаціями.
Так, 21 квітня 2015 року колектив центру (вул. Паустовського, 12) зустрічав гостей – співробітників кримінальної міліції у справах дітей Суворовського районного відділення Одеського міського управління внутрішніх справ України в Одеській області лейтенанта міліції Тишевич Оксану Вікторівну та молодшого лейтенанта міліції Невестенка Сергія Сергійовича. У жвавій, невимушеній формі бесіди були обговоренні питання профілактики табакокуріння, вживання алкогольних напоїв та наркотичних препаратів, визначені основні закони, що корегують правову політику держави відносно цих шкідливих звичок.

Такі зустрічі дозволяють закріпити в учнів стійку свідому потребу у правовій поведінці, виробити негативне відношення до вживання шкідливих наркотичних та токсичних речовин, виховати шанобливе відношення до закону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner