Вебінар педагогічних працівників професій будівельної галузі ПТНЗ Одеської області

щодо ефективного впровадження педагогічних ідей у практичну діяльність з метою підвищення якості навчання та підготовки кваліфікованих робітників.
Тема вебінару: Впровадження інноваційних технологій щодо підвищення якості професійної підготовки з професій будівельної та деревообробної галузей.
Девіз вебінару: «Вчитель – це не професія, це – життєве кредо»
Корчевський О. Е., директор НМЦ ПТО в Одеській області, виступивши з питанням «Актуальність підвищення якості професійної підготовки з професій будівельної та деревообробної галузей», звернувши увагу на особливості професійної підготовки у ПТНЗ.
Пекар Т. В., методист НМЦ ПТО в Одеській області, наголосила на нормативному забезпеченнінавчально-виробничого процесу в ПТНЗ щодо впровадження інноваційних технологій та новітніх матеріалів. Надала рекомендації щодо удосконалення комплексно-методичного забезпечення з професії на основі інноваційних технологій, виступивши з питання «Розробка та використання роздаткового навчального матеріалу на уроках виробничого навчання: інструкції, технологічні та інструкційно-технологічні карти, алгоритми, картки-завдання, навчальні презентації тощо».
На вебінарі представлено досвід роботи упровадження інноваційних технологій у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», педагогічні працівники якого повідомили про різноманітні педагогічні технології та інноваційні виробничі технології й новітні матеріали. Осмоловська О. К. (викладач і голова методичної комісії медпрацівників будівельного напрямку) виступила з теми: «Впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виробничий процес з професій будівельної галузі, як шлях підвищення якості знань (з досвіду роботи методичної комісії професій будівельного профілю ДНЗ «Одеський центр ПТО»)»; Щепанська Л. П., майстер виробничого навчання, – «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках виробничого навчання щодо підготовки кваліфікованих робітників з професій «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр»; Меліхова Л. С., майстер виробничого навчання, – «Розкриття внутрішніх ресурсів, здібностей і талантів молодих людей з особливими потребами, як умова для подальшої кваліфікованої діяльності (з досвіду реалізації особистої педагогічної проблеми)».
Також учасники вебінару переглянули відео – фрагмент вступного інструктажу уроку виробничого навчання майстра виробничого навчання ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» Щепанської Л. П. з тими: «Опорядження поверхонь декоративною полімерцементною штукатуркою Cеresit – 35».
Педагогічних працівників - учасників вебінару націлено на підготовку, організацію і проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2014-2015 навчальному році (лист Міністерства освіти і науки України від 16.09.2014 року №1/9-467 «Щодо організації Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності у 2014 – 2015 навчальному році».
Ключові слова: підвищення кваліфікації, курс вчитися,платні курси,індивідуальні курси, курсова підготовка,швидкі курси,курси за професіями.


- до Дня Соборності УкраїниІнформаційні матеріали до Дня Соборності України–2023 та 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республікидо Дня Соборності України