Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Навчання холодильників, навчання електромонтерів

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Навчання холодильників, навчання електромонтерів
Навчання холодильників, навчання електромонтерівПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29

Опис

Машиніст холодильних установок 3-го розряду

Характеристика работ. Обслуговування холодильних параметрів сумарною холодопродуктивністю до 2,1 млн. кДж/год. (до 500000 ккал/год. — потужність установок визначена в нормальних калоріях), а також установок із виробництва льоду. Підтримує режим роботи холодильних параметрів. Регулює роботу компресорів аміачних і водяних насосів ресиверів, конденсаторів, випарників та інших механізмів холодильних установок. Спостереження за справністю двигунів, трубопроводів, арматури, приладів та апаратури. Визначення й усунення несправностей у роботі агрегатів і апаратури холодильних установок. Робить ревізії та складання дефектних відок на ремонт обладнання та комунікацій. Бере участь у всіх типах ремонтних робіт. Приймає та перевіряє відремонтоване обладнання. Зняття індикаторних діаграми. Контроль якості холодоагенту, який подається в випарники, а також тиску та температури в компресорах. Спостереження за роботою машиністів нижчого розряду на зміні. Поява записів про роботу встановлення та витрату холодильного агента й електроенергії.
Має знати: конструкцію холодильних установок різних систем основні закони фізики в частині холодильного процесу, схему розташування трубопроводів, арматури, приладів автоматичного регулювання та контрольних приладів, технологічний процес виробництва холоду і коефіцієнт корисної дії холодильних установок, пристрій ізотопних рівнярів, електронних мостів, соленоїдних вентилів та інших контрольно-вимірювальних приладів, електроприводів; увімкнення та вимикання електроприводів, правила приймання та випробування обладнання після ремонту, лад і форму ведення технічної та звітної документації встановлення.

Електромонтер з ремонту й обслуговування електрообладнання 2 розряду

Треба знати: пристрій і принцип роботи електродвигунів, генераторів, трансформаторів, комутаційної та пушкорегулювальної апаратури, акумуляторів і електроприладів основні типи електротехнічних матеріалів, їх властивості та призначення, правила та способи монтажу та ремонту електрообладнання в об'ємі виконуваної роботи, назва, призначення та правила користування робочим і контрольно-вимірювальним інструментом і основні відомості про виробництво й організації робочого місця, прийоми та способи заміни, зрощування і паяння дротів низької напруги; правила надання першої допомоги у разі ураження електричним струмом, правила електробезпеки під час обслуговування електропристроїв у об'ємі кваліфікаційної групи ШІ, прийоми та послідовність виконання такельних робіт .

Має вміти: виконувати окремі нескладні роботи з ремонту й обслуговування електрообладнання під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації. Монтувати та ремонтувати розподільні коробки клемників, запобіжних щитків і освітлювальної арматури. Очищати та продувати стисненим повітрям електрообладнання з частковим розбиранням, промиванням і протиранням деталей. Чистити контактів і контактних поверхонь. Обробляти, зрощування, ізоляції та паяння дротів напругою до 1000 В. Обслуговувати та ремонтувати сонячні та вітрові енергоустановки потужністю до 50 кВт. Виконувати прості слюсарні, монтажні та щільні роботи під час ремонту електрообладнання. Вмикає та вимикає електрообладнання та виконує прості вимірювання.
 Працювати повітряним і електроінструментом. Виконувати такелажні роботи із застосуванням простих вантажопідіймальних засобів і кранів, керованих із підлоги. Перевіряти та вимірювати могомметром опір ізоляції розподільної мережі статорів і роторів електродвигунів, обмоток трансформаторів, вводів і виводів кабелів.

Загальнопрофесійні вимоги

має:
) раціонально й ефективно організовувати роботу на робочому місці;
б) дотримуватися норм технологічного процесу;
) не допускати браку в роботі;
г) знати та виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці та довкілля, дотримуватися норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
) використовувати, у разі потреби, засоби попередження й усунення природних і непередбачених виробничих негативних явищ (пожежники, аварії, потопи тощо);
) мати професійну підготовку в об'ємі, достатній для безпечного усунення несправностей і відмов, що виникають у процесі роботи, а також для участі в їхньому ремонті.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХОДИМО ПІДТУЙТЕ ПОСТУПАЛЬНИХ:

• Заяву.
• Документ про утворення.
• Характеристика.
• Медичні довідки (ф. 086-у, 063).
• Копію паспорта або свідчення про народження.
• Фотокартки (3 х 4) — 8 шт.
• Справу з місця проживання й про склад сім'ї.
• Копію ідентифікаційного коду.
• Управу з місця роботи батьків.

Держак стипендії.

Після закінчення отримання документів про утворення державного зразка.

Можливість проживання. 

Характеристики

Основні
Форма обученияДневная

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner