Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Навчання холодильщик, навчання електромонтер

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Навчання холодильщик, навчання електромонтер
Навчання холодильщик, навчання електромонтерПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29

Опис

Машиніст холодильних установок 3-го розряду

Характеристика робіт. Обслуговування холодильних установок сумарною холодопродуктивністю до 2,1 млн. кДж/год . ( до 500000 ккал / год. - потужність установок визначена в нормальних калоріях ), а також установок з виробництва льоду . Підтримує режим роботи холодильних установок. Регулює роботу компресорів аміачних і водяних насосів ресиверів, конденсаторів, випарників та інших механізмів холодильних установок. Спостереження за справністю двигунів, трубопроводів, арматури, приладів та апаратури. Визначення та усунення несправностей у роботі агрегатів і апаратури холодильних установок. Робить ревізії і складання дефектних відомостей на ремонт устаткування і комунікацій . Бере участь у всіх видах ремонтних робіт . Приймає і перевіряє відремонтоване устаткування . Зняття індикаторних діаграм . Контроль якості хладагента , який подається у випарники, а також тиску й температури в компресорах . Спостереження за роботою машиністів нижчого розряду на зміну. Ведення записів про роботу установки і витратах холодильного агенту та електроенергії .
Повинен знати: конструкцію холодильних установок різних систем основні закони фізики в частині холодильного процесу, схему розташування трубопроводів, арматури, приладів автоматичного регулювання і контрольних приладів; технологічний процес виробництва холоду і коефіцієнт корисної дії холодильних установок, пристрій ізотопних рівнемірів, електронних мостів, соленоїдних вентилів та інших контрольно - вимірювальних приладів, електроприводів; включення і вимикання електроприводів; правила приймання та випробування устаткування після ремонту; порядок і форму ведення технічної та звітної документації установки.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 2-го розряду

Повинен знати : пристрій і принцип роботи електродвигунів, генераторів, трансформаторів, комутаційної та пускорегулювальної апаратури, акумуляторів і електроприладів основні види електротехнічних матеріалів, їх властивості і призначення, правила і способи монтування і ремонту електроустаткування в обсязі виконуваної роботи, назву, призначення і правила користування робочим та контрольно - вимірювальним інструментом і основні відомості про виробництво і організацію робочого місця; прийоми і способи заміни, зрощування і паяння проводів низької напруги; правила надання першої допомоги при ураженні електричним струмом, правила електробезпеки під час обслуговування електроустановок в обсязі ІІ кваліфікаційної групи, прийоми і послідовність виконання такелажних робіт .

Повинен вміти : виконувати окремі нескладні роботи з ремонту і обслуговування електроустаткування під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації . Монтувати і ремонтувати розподільні коробки клемників , запобіжних щитків та освітлювальної арматури. Очищати і продувати стисненим повітрям електроустаткування з частковим розбиранням, промиванням і протиранням деталей. Чистити контактів і контактних поверхонь . Здійснювати оброблення, зрощування, ізоляції і паяння проводів напругою до 1000 В. Обслуговувати і ремонтувати сонячні і вітрові енергоустановки потужністю до 50 кВт. Виконувати прості слюсарні, монтажні і теслярські робіт при ремонті електрообладнання. Включати і вимикає електроустаткування і виконує прості вимірювання.
Працювати повітряним та електроінструментом . Виконувати такелажні роботи із застосуванням простих вантажних засобів і кранів, керованих з підлоги. Перевіряти і вимірювати мегомметром опір ізоляції розподільної мережі статорів та роторів електродвигунів, обмоток трансформаторів, уводів і виводів кабелів.

Загальнопрофесійні вимоги

должен :
а ) рационально и эффективно организовывать работу на рабочем месте ;
б) соблюдать нормы технологического процесса;
в ) не допускать брака в работе ;
г ) знать и выполнять требования нормативных актов об охране труда и окружающей среды, соблюдать нормы, методов и приемов безопасного ведения работ ;
д ) использовать, в случае необходимости, средства предупреждения и устранения естественных и непредвиденных производственных негативных явлений (пожары, аварии, наводнения и т.п.) ;
е) иметь профессиональную подготовку в объеме, достаточном для безопасного устранения неисправностей и отказов, возникающих в процессе работы, а также для участия в их ремонте.

ДОКУМЕНТЫ, КОТОРЫЕ НЕОБХОДИМО ПОДАТЬ ПОСТУПАЮЩИМ:

• Заявление.
• Документ об образовании.
• Характеристика.
• Медицинские справки (ф. 086-у, 063).
• Копию паспорта или свидетельства о рождении.
• Фотокарточки (3 х 4) — 8 шт.
• Справку с места жительства и о составе семьи.
• Копию идентификационного кода.
• Справку с места работы родителей.

Государственная стипендия.

По закінченню отримання документів про освіту державного зразка.

Можливість проживання.

Характеристики

Основні
Форма обученияДневная

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner