Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Навчання сантехнік,навчання електрозварник,навчання гипсокартонщик

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Навчання сантехнік,навчання електрозварник,навчання гипсокартонщик
Навчання сантехнік,навчання електрозварник,навчання гипсокартонщикПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (94) 996-06-49
  • +380 (48) 758-18-96
  • +380 (66) 556-37-29

Опис

Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування 3-го розряду
Завдання та обов’язки
Виконує прості роботи під час монтажу та ремонту систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, та водостоків. 

Повинен знати: види основних деталей санітарно-технічних систем, з’єднань труб і кріплення трубопроводів; призначення, будову й особливості монтажу систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання та водостоків; способи свердління і пробивання отворів під час прокладання трубопроводів; правила транспортування та поводження з балонами з киснем та ацетиленом; правила користування механізованим інструментом. 

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи. 


 
Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування 4-го розряду
Завдання та обов’язки 
Виконує роботи середньої складності під час монтажу та ремонту систем центрального опалення, водопостачання, каналізації та водостоків. 

Повинен знати: системи розводів від стояків; будову та способи монтажу трубопровідних систем із сталевих і полімерних труб; будову монтажних поршневих пістолетів і правила роботи з ними; сполучання сталевих труб клеєм; способи розмічання місць установлення кріплення і приладів; правила встановлювання санітарних і нагрівальних приладів; види шаблонів для розмічання отворів під час установлювання приладів і правила користування ними. 

Кваліфікаційні вимоги 
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи монтажником санітарно-технічних систем і устаткування 3-го розряду не менше 1 року. 

 

Електрозварник ручного зварювання 2-го розряду

Завдання та обов’язки. Прихвачує деталі, вироби і конструкції у всіх просторових положеннях зварного шва. Виконує ручне дугове і плазмове зварювання простих деталей в нижньому і вертикальному положенні зварного шва, наплавляє прості невідповідальні деталі. Готує вироби і вузли під зварювання і зачищає шви після зварювання. Забезпечує захист зворотного боку зварного шва в процесі зварювання в захисному газі. Нагріває вироби і деталі перед зварюванням. Читає прості креслення.
    
Повинен знати: основні відомості про будову і принцип дії електрозварювальних машин і апаратів для дугового зварювання змінного і постійного струму, які застосовує в роботі; способи і основні прийоми прихвачування; форми оброблення шва під зварювання; будову балонів, їх колір і правила поводження з ними; основи знань про зварювання в захисному газі і правила  забезпечення захисту під час зварювання; правила обслуговування електрозварювальних апаратів; види зварних з’єднань і швів; підготовку кромок виробів для зварювання; типи обробок та позначення зварних швів на кресленнях; основні властивості електродів, які застосовує, та металу і сплавів, що зварює; призначення і умови застосування контрольно-вимірювальних приладів; причини виникнення дефектів під час зварювання і способи їх запобігання; будову пальників для зварювання електродом, який не плавиться, в захисному газі.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Електрозварник ручного зварювання 3-го розряду

    Завдання та обов’язки. Виконує ручне дугове і плазмове зварювання середньої складності деталей, вузлів і конструкцій з вуглецевих сталей і простих деталей з конструкційних сталей, кольорових металів і сплавів у всіх просторових положеннях зварного шва, крім стельового. Виконує ручне дугове кисневе різання, стругання деталей середньої складності з маловуглецевих, легованих, спеціальних сталей, чавуну і кольорових металів в різних положеннях. Наплавляє спрацьовані прості інструменти, деталі з вуглецевих та конструкційних сталей.

    Повинен знати: будову електрозварювальних машин та зварювальних камер, які застосовує; вимоги до зварного шва та поверхонь після кисневого різання (стругання); вимоги і значення обмазок електродів; основні види контролю зварних швів; способи підбирання марок електродів залежно від марок сталі; причини виникнення внутрішніх напруг і деформацій у виробах, які зварює, та заходи їх запобігання.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж    роботи за професією електрозварника ручного зварювання 2 розряду – не менше 1 року.


Монтажник гіпсокартонних конструкцій 3-го розряду

Завдання та обов’язки. Виконує прості роботи з монтажу та ремонту гіпсокартонних конструкцій перегородок, підшивних стель, облицювання поверхонь під час улаштовування гіпсокартонних систем.

Повинен знати: основні види та властивості матеріалів і виробів, що застосовуються для улаштовування гіпсокартонних систем; класифікацію та типи гіпсокартонних і гіпсоволокнистих листів, плит та панелей; види кріпильних деталей; способи обробляння гіпсокартонних виробів, дерев’яних брусків, металевих профілів; способи розмічання місць улаштовування конструкцій гіпсокартонних систем із застосуванням контрольно-вимірювальних інструментів або пристроїв; загальні правила та прийоми улаштовування простих дерев’яних і металевих каркасів, облицювання поверхонь; прийоми установлювання та закріплювання елементів конструкцій; допуски під час монтажу конструкцій; способи облицювання стін (безкаркасний та каркасний); способи приготування шпаклювальних, ґрунтувальних та ізоляційних розчинних сумішей; правила виконання шпаклювальних, ґрунтувальних та ізоляційних робіт; правила демонтажу простих гіпсокартонних конструкцій; види, будову, призначення ручного, механізованого та електричного інструменту, монтажних пристроїв, правила роботи з ними; правила транспортування, пакування, складування та зберігання конструкцій та виробів з гіпсокартону; правила дотримання вимог щодо роботи на підмостках і драбинах; правила пожежної та електричної безпеки; правила і норми з охорони праці під час виконання робіт.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта, без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, підвищення професійної кваліфікації та стаж роботи за спорідненою професією 2-го розряду – не менше 1-го року.

Характеристики

Основні
Форма обученияДневная

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner