Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Роль закладів освіти у збереженні здоров'я молодого покоління

Роль закладів освіти у збереженні здоров'я молодого покоління
законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.
                  Особливу роль у цьому процесі відведено закладам освіти – саме тут з дітьми і  молоддю мають проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.
Збереження здоров'я молодого покоління позитивно впливатиме на розвиток національної економіки. Відомо, що витрати, які несе держава через виробничі травми та професійні захворювання молоді, у майбутньому стають значно більшими, ніж щодо дорослих працівників. Адже виробнича травма, яку молода людина отримує на початку свого трудового життя, може призвести до довгострокових порушень її здоров'я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства та не скористається набутими під час навчання знаннями.
Саме тому Службою охорони праці ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» на передодні Всесвітнього дня охорони праці девізом якого є «Захищене і здорове покоління» було розроблено та введено в дію вісім нових інструкцій з охорони праці учнів за спеціальностями: «Муляр», «Електрозварник ручного зварювання», «Монтажник залізобетонних і стальних конструкцій», «Кухар», «Кондитер», «Конторський «офісний» службовець (бухгалтерія); Секретар керівника (організації, підприємства, установи)», «Оператор комп'ютерного набору», «Касир торговельного залу».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner