Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ!

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ!

х дитячі серця, по-справжньому великі і чисті, щирі до чужого горя.
Перша дівчинка – Марія Беккерс. Живе і навчається в Німеччині, місто Бонн. Маша приймала участь у проекті, організованому на день ООН у своїй міжнародній школі. Її проект – поміч сиротам-біженцям з Донбасу, знайшов підтримку, і була розпочата акція по збору речей для дітей-сиріт, дитячий будинок яких було розрушено під час бойових дій на Луганщині.
Друга дівчинка – Варвара Козлова. Живе в нашій улюбленій країні – Україні, у місті-герої Одеса. Варєнька разом з мамою вирішили підтримати (перейняти естафету) у Марії. Наша україночка ще дуже маленька, тому вона вирішила звернути по допомогу дорослих. А хто краще зрозуміє дитину, ніж педагог. Людина, яка виховує добрі, щирі, патріотичні риси характеру. Поряд з будинком Варі розташовано державний заклад із звучним «ім'я ям» Одеський центр професійно-технічної освіти. Вісь дівчинка вирішила звернути до центру. Вона знайшла підтримку у колективі, а керувати всім проектом запросила Оксану Вікторівну Вдовиченко. Всі разом ми розпочинаємо благодійний рух «Від серця до серця».
Ми щиро раді, що Ви відгукнулися і готові простягти руку помочі». Давайте всі разом зробимо добру справу! Дякуємо всім, хто готовий підтримати нас у наших добрих справах!
Всім бажаючим звертатися до ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», вулиця Паустовського 12, кабінет № 307 (куратор руху - Вдовиченко Оксана Вікторівна)

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner