Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

«УКРАЇНО! ТИ – МОЯ МОЛИТВА...»

«УКРАЇНО! ТИ – МОЯ МОЛИТВА...»

До 80-річчя від дня народження Василя Андрійовича Симоненка у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розпочалися поетичні читання. Першовідкривачами у цій справі стали учениці 3-го курсу групи №7 (конторський службовець; секретар керівника,установи, організації).
Відкрився захід колективним декламуванням поезії «Ти знаєш, що Ти – ЛЮДИНА?», у якій рефреном проходити фраза «Усмішка твоя - єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні». Отже, ми, люди, - неповторні, унікальні, а тому життя – то найвища цінність.
Викладач української літератури Ладиженська С. В. розповіла про постать Василя Симоненка та його місце в українській літературі. Вона наголосила на сучасності його творчості, адже її тематика – це вічні людські цінності: любов до матері, до Батьківщини, відданість коханій, хвала праці, ненависть до зрадників, катів, і т. ін. Після декламування викладачем поезії Тамари Коломієць «Гляньмо ж в очі віршам Симоненка...», присвяченій поету, розпочалося практично учнівське освідчення в любові віршам «лицаря молодої української поезії». Чому так? Бо учениці оббирали їх самостійно, саме ті, які близькі їм. Марина Іванова обрала поезію «Люди прекрасні, земля – мов казка», Юлія Топоркова – «Благословенна щедрість», Ольга Какуніна – «Верба», Ганна Абусерідзе не змогла зупинитися на одному (бо вподобала багато), тому порадувала присутніх одразу двома – «Вклонися їй...» та «Суперники».
Гортаючи сторінки Симоненкової спадщини, дівчатка почали створювати особистий цитатник, до якого записували афористичні фрази поетових міркувань. А потім нікого висновки, які найчастіше цитати перегукуються, тобто є найбільш популярними. Цю приємну роботу вони продовжуватимуть і надалі.
Не обмежилися лише поезією, встигли прочитати й новелі «Вино з троянд», «Огидач», а також розглянули реферати – «Образ України у творчості Василя Симоненка», «Я для тебе горів, український народ...», «Краса і щирість почуттів в інтимній ліриці Василя Симоненка».
І на завершення прослухали пісню на слова Ст. Симоненка «Можна все на світі вибирати, сину...»
Отже, просте, щире, зворушливе і водночас геніально сильне слово Василя Симоненка повинно жити у наших серцях, лунати на повний голос, і ми маємо всіляко цьому сприяти!
* * *
Найогидніші очі порожні,
Найгрізніше мовчить гроза,
Найнікчемніші дурні вельможні,
Найпідліша брехлива сльоза.
 
Найпрекрасніша мати щаслива,
Найсолодші кохані вуста,
Найчистіша душа незрадлива,
Найскладніша людина проста.
 
Але правди в брехні не розмішуй,
Не ганьби все підряд без пуття,
БО НА СВІТІ ТІЄЇ НАЙМУДРІШИЙ,
ХТО НАЙДУЖЧЕ ЛЮБИТИ ЖИТТЯ!
Василь Симоненко

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner