Продавець ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

НАДІЇ В МАЙБУТНЄ

НАДІЇ В МАЙБУТНЄ

групи №24 «Оператор комп'ютерного набору; конторський службовець (бухгалтерія) Присленко Вікторія брала участь у автомарафоні, присвяченому святкуванню
"ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я".
Марафон проводився силами людей з інвалідністю
Одеської Обласної Організації Інвалідів
ГО «ІНВАЛІДИ НАДІЇ В МАЙБУТНЄ».
Мета марафону — привернути увагу громадськості до проблем психічного здоров'я, стерти грань між здоровими людьми і людьми з інвалідністю, поліпшити становище громадян з обмеженими можливостями, підвищити їх роль у суспільстві, розкрити їхні творчі та інтелектуальні можливості.
Одеський центр професійно-технічної освіти приділяє велику увагу таким учням. У нас навчаються діти з порушеннями слуху, опорно-рухової системи. Викладачі центру з увагою та турботою ставляться до таких дітей.
Застосування новітніх информацийнно-комунікаційних технологій навчання на уроках і позакласній роботі полегшує соціальну інтеграцію дітей-інвалідів. Розроблені педагогами училища наочні форми пізнавальної діяльності надають можливість отримувати знання і навички в індивідуальному режимі, сприяють підвищенню самооцінки.
Ведеться соціально-психологічна робота. Щодня в нашому центрі працює практичний психолог Ейхман Інна Іванівна. Проводяться психологічні тренінги, консультування.
Надається психологічна допомога і підтримка сім'ям, що мають дітей – інвалідів.
Професійне навчання для інвалідів – це підвищення їхнього соціального статусу та можливість підвищення рівня доходів, розвиток навичок та вміння працювати.
Педагогічний колектив центру докладає великі зусилля для соціальної адаптації та подальшого професійного росту.

Ключові слова: підвищення кваліфікації,
курс вчитися,платні курси,індивідуальні курси,
курсова підготовка,швидкі курси,курси за професіями.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner