«Технологія малярних робіт»

В групі 30 (другий курс; професія: маляр-штукатур) відбувся урок теоретичного навчання з предмету «Технологія малярних робіт». 
Тема уроку: «Види клеїв для шпалерних робіт та способи їх приготування».
Тема навчальної програми: «Шпалерні роботи».
На уроці учні користувалися сучасною технічною інформацією про клеї ТМ  Metylan  та Момент. Для вдосконалення отриманих знань продемонстровано відеофільм – «Приготування клею ТМ Момент». Для закріплення вивченої теми учням було запропоновано проблемне завдання: визначити клей, який необхідний для певного виду шпалер, обґрунтувати вибір, вказати спосіб приготування і час споживання. Учні працювали в малих групах по дві особи. 
Відповіді учнів дозволили здійснити не тільки передачу навчального матеріалу, а й показали можливі шляхи пізнання, хід уявного процесу при вирішенні проблеми. Крім цього вони набули комунікативні компетенції: навчались чути своїх товаришів і враховувати їх думку, вміння відстоювати і аргументувати свій вибір.
Мета уроку досягнута. Всі учні впоралися з поставлено завданням, навчилися спілкуватися.
Цікава інформаця: Шпалерний клей ТМ Metylan був створений  у 1953 році в Німеччині на основі високоякісної Метил целлюлози. За 50 років Metylan став найвідомішим брендом у світі завдяки своїй якості та інноваційному підходу до розробки нових продуктів. З 1998 року бренд Metylan представлений в Україні.
Уся сировина шпалерного клею Metylan як і раніше виробляється у Німеччині. Саме там  розробляються формули та додаються потрібні інградієнти для створення найкращих властивостей клею.
Сьогодні клей  Metylan – бренд № 1 у Німеччині.
Контактна особа:
Телефон:
+380949960649
+380487555573
+380487581896
Адреса: ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одеса , Україна