НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ЯК МЕТОД ФОРМУВАННЯ ФАХОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Учні групи № 20 з професії «Муляр: Монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій; Електрозварник ручного зварювання» (Майстер виробничого навчання Шинькович Г.П.) 11вересня 2015 року відвідали Куліндоровський індустріальний концерн по виготовленню залізобетонних виробів, бетону, асфальту, керамзиту.
Огляд  виробництва було почато з інструктажу з техніки безпеки. Учні мали можливість ознайомитись з усіма ланками виробництва, які є на підприємстві та переконатись на практиці, що виробництво високоякісної продукції забезпечується завдяки використанню найсучаснішого високотехнологічного обладнання. 
Основна мета виробничої  екскурсії  полягала  в тому, щоб дати учням загальне уявлення про сучасне  виробництво, познайомити їх зі структурою підприємства, з умовами та специфікою роботи на ньому, але головне продемонструвати виробничий процес і розповісти про його сутність, про сучасну  техніку і технології виробництва.
Під час зустрічі учням розповіли про особливості роботи підприємства та запросили проходити практику з метою подальшого працевлаштування тих, хто виявить найкращі навички та вміння. 
Під час екскурсії учні  з великим інтересом уважно слухали пояснення майстра цеху Юрченко Юрія Олексійовича, безпосередньо зайнятого на виробництві, організовано задавали питання, дотримуватися дисципліни та залишилися дуже задоволеними від екскурсії на виробництво.

Контактна особа:
Телефон:
+380949960649
+380487555573
+380487581896
Адреса: ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одеса , Україна