майстер-клас по створенню нової бази підприємства в програмі «1:С Бухгалтерія», версії 8.2.

майстер-клас по створенню нової бази підприємства в програмі «1:С Бухгалтерія», версії 8.2.

Згідно з планом  методичної секції  педагогічних працівників з професій: Оператор комп’ютерного набору; Офісний службовець (бухгалтерія);  Секретар керівника (організації, підприємства, установи) в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» було проведено майстер-клас по створенню нової бази підприємства в програмі «1:С Бухгалтерія», версії 8.2.
     Мета заходу підвищення фахового рівня співробітників, а саме: удосконалення методики удосконалення предмету «Комп’ютеризація облікової інформації» та виробничого навчання в групах офісних службовців.  
     Доповідь підготувала майстер виробничого навчання Ткаченко Т.Г., брали участь у заході: методист  Гребенькова Г.В. та майстри виробничого навчання Петрушкіна Л.В., Вдовиченко О.В., Чмильова Н.С., Григорчук І.О., Полоз  Л.О., Велікова Т.М.
     Основними завданнями для таких зустрічей  є надання якісних освітніх послуг з підготовки висококваліфікованих фахівців з бухгалтерського обліку, знайомство з актуальними змінами бухгалтерського обліку, опрацювання сучасних навчальних планів за фаховим спрямуванням, а також удосконалення  методичної, організаційної та виховної роботи.
     Наступним кроком роботи в цьому напрямку стане організація і проведення семінарів та тренінгів для учнів.

Контактное лицо:
Телефон:
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 755-55-73
+380 (48) 758-18-96
Адрес: ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12 , Одесса , 65045 , Украина