
Машиніст холодильних установок; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Ціну уточнюйте
- Послуга
- +380 (48) 758-18-96
- +380 (66) 556-37-29
Машиніст холодильних установок 3-го розряду
Характеристики робіт.
Обслуговування холодильних установок сумарною холодопродуктивністю до 2,1 млн. кДж/год. (До 500000 ккал / год. - Потужність установок визначена в нормальних калоріях), а також установок з виробництва льоду. Підтримує режим роботи холодильних установок. Регулює роботу компресорів аміачних та водяних насосів ресиверів, конденсаторів, випарників та інших механізмів холодильних установок. Спостереження за справністю двигунів, трубопроводів, арматури, приладів та апаратури. Визначення та усунення несправностей у роботі агрегатів та апаратури холодильних установок. Робить ревізії та складання дефектних відомостей на ремонт обладнання та комунікацій. Бере участь у всіх видах ремонтних робіт. Приймає та перевіряє відремонтоване обладнання. Зняття індикаторної діаграми . Контролює якість холодоагенту, який подається у випарники, а також тиску і температури в компресорах. Спостереження за роботою машиністів нижчого розряду на зміні. Ведення записів про роботу установки та витрату холодильного агента та електроенергії.
Повинен знати: конструкцію холодильних установок різних систем основні закони фізики в частині холодильного процесу, схему розташування трубопроводів, арматури, приладів автоматичного регулювання та контрольних приладів, технологічний процес виробництва холоду та коефіцієнт корисної дії холодильних установок, будову ізотопних рівнемірів, електронних мостів, приладів, соленоїдних вентилів; включення та вимкнення електроприводів, правила приймання та випробування обладнання після ремонту, порядок та форму ведення технічної та звітної документації установки.
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 2-го розряду
Повинен знати : пристрій та принцип роботи електродвигунів, генераторів, трансформаторів, комутаційної та пускорегулюючої апаратури, акумуляторів та електроприладів основні види електротехнічних матеріалів, їх властивості та призначення, правила та способи монтажу та ремонту електрообладнання в обсязі виконуваної роботи та назва - призначення та призначення відомості про виробництво та організацію робочого місця, прийоми та способи заміни, зрощування та паяння проводів низької напруги; правила надання першої допомоги при ураженні електричним струмом, правила електробезпеки при обслуговуванні електроустановок в обсязі кваліфікаційної групи ІІ, прийоми та послідовність виконання такелажних робіт.
Повинен вміти: виконувати окремі нескладні роботи з ремонту та обслуговування електрообладнання під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації. Монтувати та ремонтувати розподільні коробки клемників, запобіжних щитків та освітлювальної арматури. Очищати і продувати стисненим повітрям електрообладнання з частковим розбиранням, промиванням та протиранням деталей. Очищати контакти та контактні поверхні . Здійснювати обробку, зрощування, ізоляцію та паяння проводів напругою до 1000 В. Обслуговувати та ремонтувати сонячні та вітрові енергоустановки потужністю до 50 кВт. Виконувати прості слюсарні, монтажні та теслярські роботи при ремонті електроустаткування. Вмикає та вимикає електрообладнання та виконує прості вимірювання.
Працювати повітряним та електроінструментом. Виконувати такелажні роботи із застосуванням простих вантажопідйомних засобів та кранів, керованих з підлоги. Перевіряти та вимірювати мегомметром опір ізоляції розподільної мережі статорів та роторів електродвигунів, обмоток трансформаторів, вводів та висновків кабелів.
Загальнопрофесійні вимоги
повинен:
а) раціонально та ефективно організовувати роботу на робочому місці;
б) дотримуватись норм технологічного процесу;
в) не допускати шлюбу у роботі;
г) знати та виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці та навколишнього середовища, дотримуватися норм, методів та прийомів безпечного ведення робіт;
д) використовувати, у разі потреби, засоби попередження та усунення природних та непередбачених виробничих негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);
е) мати професійну підготовку в обсязі, достатньому для безпечного усунення несправностей та відмов, що виникають у процесі роботи, а також для участі у їх ремонті.
ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПОДАТИ:
• Заява.
• Документ про освіту.
- Характеристика.
• Медичні довідки (ф. 086, 063).
• Сканований роздрукований паспорт та свідоцтва про народження.
• Фотокартки (3 х 4) - 8 шт.
• Довідку з місця проживання та склад сім'ї.
• Сканований надрукований ідентифікаційний код.
• Довідку з місця роботи батьків.
Державна стипендія.
Після закінчення одержання документів про утворення державного зразка.
Можливість проживання.
Основні | |
---|---|
Форма обучения | Дневная |
- Ціна: Ціну уточнюйте