Всеукраїнський вебінар-практикум

16 червня 2020 року ТзОВ «Снєжка-Україна» спільно із Міністерством освіти і науки України провели Всеукраїнський вебінар-практикум щодо діяльності навчально-практичних центрів,

20.06.20

в якому взяли участь педагогічні працівники ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» м. Одеси.
Привітав учасників з відкриттям Всеукраїнського вебінар-практикуму заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський, який наголосив, що створення НПЦ «Śnieżka» – це нові можливості для розвитку професійної (професійно-технічної) освіти. Генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь виступив з вступним словом та висловив радість з того, що зустріч відбувається в такому широкому форматі. 
У виступах учасників вебінару-практикуму наголошувалося, що діяльність навчально-практичних центрів «Śnieżka» дозволяє значно підвищити якість професійної підготовки кваліфікованих робітників, здійснювати перепідготовку незайнятого населення, проводити навчання за модульними планами та програмами. 
Також у рамках заходу була намічена стратегія подальшого розвитку навчально-практичних центрів «Śnieżka» в Україні на найближчі роки. І приємно те, що наступне відкриття навчально-практичного Центру «Śnieżka» відбуться в м. Одеса,  що функціонуватиме на базі  ДНЗ «Одеський центр ПТО». Співпраця центру з компанією  «Śnieżka» надасть можливість здобувачам освіти не лише теоретично ознайомитись із сучасними матеріалами та новітніми технологіями, а й на практиці опанувати їх у виробничих майстернях під час виконання різних практичних завдань.

Інші новини