38 отзывов

відкриття навчально-практичного Центру IT- технологій

07 лютого 2019 року вперше в Одеській області на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного Центру IT- технологій.

08.02.19

Ми взяли верхівку, яка ще рік потому здавалася нездійсненою мрією. Тепер наші учні мають все необхідно для того, щоб набувати нових сучасних знань в галузі програмування та енергозбереження.
«В ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» завжди щось нове, інноваційне та технологічне»,- зауважив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Колебошин Сергій Валерійович.
До відкриття Центру долучились заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Колебошин Сергій Валерійович, директор НМЦ ПТО в Одеській області Лазарєва Тетяна Олександрівна, заступник начальника управління-начальник відділу професійної освіти управління дошкільної, загальної середньої та професійної освіти Абозіна Таїса Михайлівна та наші партнери - представники ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет».
Зустрічали дорогих гостей педагогічні працівники центру та учні закладу з професії «Кухар-кондитер», які виготовили торт у формі ноутбука та пряники у вигляді комп’ютерних пристроїв.
IT- центр представляли майстри виробничого навчання Рябовол І.В., Вдовиченко О.В., Петрушкіна Л.В., Петрушкіна В.В., Вдовиченко М.І., Міщенко В..
ІТ-простір було розподілено на п’ять кластерів:
 Кластер освіти та самоосвіти
 Кластер програмування
 Кластер ремонту та обслуговування
 Кластер енергоефективності
 Кластер елементів дистанційного та інклюзивного навчання
Оснащення Центру вражає – це інтерактивна дошка, DOC- сканер, електронні мікроскопи, комп’ютери, ноутбуки, планшети, робототехніка.
IT-центр надав можливість нашим учням вчитись встановлювати та налагоджувати операційні системи; розробляти, розміщувати і супроводжувати Веб-сайти; тестувати вузли обладнання або окремих елементів персонального комп’ютера та периферійного обладнання, офісного та комунікаційного обладнання; перевіряти мікросхеми завдяки мікроскопам; працювати з робототехнікою.
Сущенко С.Б. наголосив, що має на меті розширити діяльність центру у сфері IT технологій. Елемент енергоефективності присутній у всіх професіях, отже, ми готові до співробітництва з компаніями , які цілеспрямовано займаються енергозбереженням завдяки використанню сонячної енергії.
Велику вдячність хочемо висловити всій Одеській обласній державній адміністрації в особі голови ОДА Степанова Максима Володимировича за підтримку та допомогу у відкритті навчально-практичного Центру IT - технологій. Дякуємо, що дбаєте про розвиток людського капіталу та реалізуєте освітні проекти, які допомагають забезпечити підготовку фахівців відповідно до вимог сучасного працедавця.

https://www.facebook.com/maksym.stepanov.official/videos/801092546928553/

#енергоефективність #енергозбереження #розумнийдім #живемоумайбутньому"

Треба готувати кваліфіковані робочі кадри

 #👍🏻❤️ДНЗОЦПТО #РозвитокПрофТехОсвіти #ДНЗОЦПТО

#ОдесскийцентрПТО   @ocpto

 

 

Другие новости