Одеському центру професійно-технічної освіти є чим пишатися і є чим поділитися!

17 травня Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти» (ДНЗ ОЦПТО) відвідала дружина Президента України Марина Порошенко.

28.05.18

Оскільки цього дня українці відзначали День вишиванки, учні Центру проводили «вишиванковий флеш-моб», до якого приєдналася і перша леді країни.

Потім Марину Порошенко приємно вразили художні роботи учнів, які відвідують образотворчий гурток під керівництвом художника Павла Яйсо. До сліз зворушила гостю Олена Носарчук, яка, незважаючи на вади слуху і мовлення, успішно оволоділа і своєю основною спеціальністю, і таємницями художньої майстерності. Дуже сподобалась гості і робота керівника гуртка Павла Яйсо – панорама Одеського театру опери та балету, біля якої вона захотіла сфотографуватися на пам’ять.

Вразили першу леді і виробничі майстерні Одеського центру професійно-технічної освіти – Навчально-практичний центр сучасних будівельних матеріалів і технологій KNAUF, Межрегіональний навчально-практичний центр GEBERIT з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування і малярна майстерня TRIORA. Важливо, що ці навчальні майданчики створені завдяки співпраці з провідними компаніями, добре відомими на будівельному ринку не тільки України, а й за кордоном, і ця співпраця є прикладом сучасного новаторського підходу адміністрації Центру до процесу реформування професійно-технічної освіти, який триває у країні. Про це гості розповів директор ДНЗ ОЦПТО Сергій Сущенко.

Учні під керівництвом майстрів виробничого навчання продемонстрували Марині Порошенко можливості навчання у сучасних майстернях, а Микола Мандрик, який оволодіває професією монтажника санітарно-технічних систем та устаткування, розповів почесній гості, зокрема, як допомагають у навчанні сучасні смартфони, які нещодавно подарував учням з вадами слуху та мовлення голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, і, користуючись нагодою, подякував губернаторові особисто.

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта