Продавец «Одесский центр профессионально-технического обучения» развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
38 отзывов

До Дня довкілля.

18 квітня 2018 року в ДНЗ «ОЦПТО» відбулась учнівська конференція. Тема конференції: «Культура енергоспоживання»

21.04.18

Однією із важливих умов розвитку у кваліфікованих робітників енергоефективної компетенції є вивчення ними навчального курсу «Основи енергоефективності»
Програма курсу «Основи енергоефективності" враховує навчальний зміст інших предметів: економіки, права, екології та охорони праці, фізики.
Поняття «енергозбереження» та «енергоефективність» є складовими культури енергоспоживання, яка характеризує рівень загального культурного розвитку соціуму в країнах з розвиненою економікою. Нам же з нашої економікою, що розвивається цей шлях ще належить пройти.
Що ж не дає Україні досягти відчутних результатів в енергозбереженні. Адже зроблено вже чимало. Наприклад, в Україні прийнятий і діє Закон «Про енергозбереження», за останні роки переглянуті і прийняті цілий ряд ДСТУ в галузі будівництва, енерго- і ресурсовикористання, працює Державний комітет з енергозбереження.
Але тенденція до зростання енергоємності продукції в Україні як і раніше зберігається. І якщо до кінця бути об'єктивними, то в порівнянні з іншими країнами з економікою, що розвивається в Україні показник енергоємності продукції продовжує зростати (за даними аналітиків, різниця з показниками прибалтійських країн становить 10%).
Досягнення енергетичної ефективності здається самоочевидною метою. Адже кожен з нас, так чи інакше, прагне до ефективного використання енергії.
Тема учнівської конференції: «Культура енергоспоживання» обрана не випадково.
Зміна поведінки користувачів не вимагає жодних матеріальних витрат.
В роботі конференції взяли участь учні, які проживають в гуртожитках Центру, члени самоврядування, а також педагогічні працівники: заступник директора з виховної роботи - Колесник Т.Н.; майстри виробничого навчання - Щепанська Л.П., Рябовол І.В., Каташинська К.М.; викладач вищої категорії, викладач -методист - Осмоловська О.К.
З доповідями виступили учні 48 групи: Кирило Мартинюк, Денис Яценко; учениця групи 42 Ганна Гаврилюк.

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487581896
  +38066 556 3729
 • Адрес:
  ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта