«Інноваційні виробничі і педагогічні технології - європейський вектор професійної освіти в Україні»

У рамках освітнього проекту «Хенкель Академия» 09 - 10 листопада 2016 відбувся Форум «Інноваційні виробничі і педагогічні технології - європейський вектор професійної освіти в Україні». У роботі Форуму взяли участь представники Міністерства освіти...

13.11.16

науки України,
компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», Черкаської та Полтавської ОДА, представники Ради Федерації роботодавців України, обласних обє’днань організацій - роботодавців, ректори ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, директори навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації і закладів професійної освіти, керівники бізнес-структур Черкаської і Полтавської областей, керівники регіональних органів управління освітою та навчально-методичних установ, представники Міжнародної організаці «Лідер Якості» та клубу професіних коучів України.
    Модератор заходу – Іваній Наталія Іванівна, керівник відділу освітніх проектів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».
В рамках Форуму обговорили нагальні актуальні питання підготовки та перепідготовки гнучких, конкурентоспроможних, що володіють певним набором компетенцій сучасних робітничих кадрів для будівництва.
Працювали в формі діалогу. Форма роботи обрана не випадково. Колеги з ПТО обмінялися своїм досвідом, поділилися проблемами, що виникли, завдяки, широко представленого кола учасників (представники МОН, роботодавці) разом шукали і знаходили шляхи їх вирішення.
Крім цього великий інтерес викликало питання - «Сучасний заклад професійної освіти: напрями модернізаціїї змісту і форм навчання»
    Н. Проценко (Фонд National Endowment for Democracy, експерт) представила до уваги учасників Форуму презентацію на тему: «Педагогічний менеджмент: Багатосторонні комунікації в навчанні», яка привернула увагу  та інтерес .
Також відбувся дуже корисний та цікавий міні – тренинг: «Усвідомлений недирективний коучинг – активація професійної компетенції педагога», який  провела Т.Чернова - к.п.н. (Клуб професійних коучів України, регіональний директор). В результаті учасники відповіли на питання: «Що таке коучинг, навіщо він вам і вашому навчальному закладу, що він дає?»
Учасники Форуму ознайомилися з матеріально-технічною базою навчальних закладів Черкаського професійного ліцею (Директор Ю.В. Куліш) і ВПУ № 7 м. Кременчук (Директор Несен М.Г.).
Такі заходи Всеукраїнського масштабу дуже корисні. Вони дають можливість за короткий проміжок часу підвищити кваліфікацію керівників в області менеджменту, сучасних педагогічних технологій (Як вчити результативно?) та, звичайно, технологій компанії «Хенкель Баутехнік (Україна).

ЕЛЕНА КОНСТАНТИНОВНА ОСМОЛОВСКАЯ

#HenkelAcademy

#Педагогическийкоучинг

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта