ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗШИРЮЮТЬ МОЖЛИВОСТІ

Ми живемо і працюємо у дуже цікавий час. В наше життя стрімко вриваються такі поняття як «інклюзивна освіта», «Геберіт», «інтерактив». І це все - в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти».

29.09.16

29 вересня 2016 року один з шести в Україні Міжрегіональних навчально-практичних центрів підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування за європейськими технологіями відкрито на базі нашого навчального закладу у рамках спільного українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні». Проект започатковано у 2014 році відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України, Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва і швейцарською компанією «Геберіт Інтернешл Сейлз АГ» і розраховано на чотири роки.
Компанія Геберіт, що динамічно розвивається, є лідером на ринку передової сантехнічної технології в Європі. Ця торгова марка уособлює безумовну якість та є синонімом інноваційних технологій. Пізнати ці технології і є завданням наших учнів. В ДНЗ ОЦПТО створені всі умови для підготовки конкурентоздатного робітника.
Сантехнік – це професія народна. Будівництво, обслуговування житлових будинків та виробничих будівель неможливе без сантехніка. Недарма у багатьох містах у різних країнах світу встановлено пам’ятники сантехнікам. Це означає, що ця професія актуальна та престижна.
Сучасний сантехнік повинен іди в ногу з часом, постійно підвищувати свою кваліфікацію, цікавитись новими технологіями. Від якості виконаних сантехнічних робіт залежить затишок і комфорт в житті людей. Завдяки технологіям компанії Геберіт наші учні з азів занурюються в нові сантехнічні технології світових сандартів. Розуміють, що вони допомагають економити час, підвищувати якість роботи та їхню заробітну плату.
Сучасні технології розширюють можливості. Поєднання в ДНЗ ОЦПТО інклюзивної освіти та навчально-практичного центру підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування дозволяє підготувати професіоналів-сантехніків з порушеннями слуху. Таке поєднання є настільки сильним і важливим, що важко навіть уявити всі його сторони.
Учні з порушеннями слуху Максименко Максим, Юкша Дмитро, Мандрик Микола та Миронов Андрій – випускники 91 Спецшколи м.Одеса. Ці хлопці займаються професійним спортом, греко-римською боротьбою, та отримують затребувану професію. Цим вони доводять, що вони нічим не гірші. Навпаки, є прикладом того, що немає нічого недосяжного коли є мета і бажання.
Учні з порушеннями слуху в інклюзивних групах своїм бажанням та прагненням пізнати нове створюють особливу атмосферу. Вже вони заохочують інших учнів ще більше цікавитись своєю професією, щоб не бути гіршим. Бажання бути успішним, конкурентоздатним є найсильнішою мотивацією як для учнів з обмеженими можливостями, так і для учнів, які фізичних обмежень не мають.
Учні навчаються один в одного не тільки професійним умінням та навичкам. Вони вчаться взаєморозумінню та спілкуванню. Це розуміння і толерантність живе не лише в стінах навчального закладу, але і в суспільстві в цілому.
Потенціал та майбутнє України кується в майстернях ДНЗ ОЦПТО.
#Odessa, #SEIOCVE, #VocationalEducation, #StudentsWithHearingImpairment, #Geberit
Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта