38 отзывов

«ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

16 лютого 2016 у Києві в приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося чергове засідання Наглядової ради проекта «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

29.03.16

Це перший проект державно-приватного партнерства Швейцарської Конфедерації, представленою Швейцарською  агенцією розвитку та співробітництва, «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ» в Україні і нашою країною. 
Мета проекту – розроблення та втілення моделі державно-приватного партнерства у професійній освіті. Навчанні для поліпшення можливостей професійно-технічних навчальних закладів – учасників проекту.  Також запропонувати ринково-орієнтовану, практичну та сучасну освіту у сфері санітарних технологій.
Серед присутніх, окрім постійних членів Наглядової ради проекту, були представники: Міністерства освіти та науки України, Швейцарського бюро співробітництва в Україні, «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ» в Україні, шести ПТНЗ, що приймають участь у проекті та ресурсного центру «ГУРТ».
Засідання відкрив Павло Хобзей з вітальним словом. Було заслухано доповіді від розпорядника проекту – Ресурсного центру «Гурт», представників шести ПТНЗ приймаючих участь у проекті, щодо аналізу результатів, та стану виконання проекту за звітній період липень-грудень 2015 року. Також були розглянуті перспективи відкриття НПЦ та профорієнтаційна робота окремо для кожного регіону, враховуючи їх особливості. Заслухали представників Швейцарського бюро співробітництва в Україні та «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ» в Україні, які наголосили на важливості створення нового підручника для монтажників санітарно-технічних систем та устаткування, який буде відповідати сучасним вимогам ринку праці.
У підсумку зустрічі були ухвалені доповіді за звітній період, орієнтовні дати відкриття НПЦ та наступну дату засідання Наглядової ради.

У статті були використані дані Ресурсного центру «Гурт»

 
Другие новости