« І знову наші, найкращі !»

З 16 по 19 лютого 2016 року у м.Миколаїв Українським центром «Інваспорт», Спортивною федерацією глухих України, Миколаївським регіональним центром «Інвспорт» було проведено Чемпіонат України з греко-римської та вільної боротьби

07.03.16

серед дорослих, юніорів та кадетів з вадами слуху.
У Чемпіонаті України прийняли участь 95 спортсменів (50 дорослих, 28 юніорів та 17 кадетів) з Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей та м. Київ.
У змаганнях з греко-римської боротьби чемпіонами України серед дорослих спортсменів стали випускники ДНЗ ОЦПТО ― Драган Сергей, Камбур Андрей, Гетманченко Сергей,Куля Максим.
Учні групи №10 за професією «Штукатур, лицювальник плиточник» теж здобули нагороди, а саме у змаганнях з греко-римської боротьби чемпіоном України серед дорослих спортсменів стал – Бойчук Сергій; ІІ та ІІІ місце здобув – Візіру Олег; ІІІ місце – Цуркан Анатолій та Арін Євгеній.
За результатами ціх змагань тренерами збірної команди України були відібрані спортсмени для участі у Чемпіонаті світу з греко-римської та вільної боротьби, який відбудеться у м. Тегеран (Іран) з 29 квітня по 11 травня 2016 року.
Головний тренер збірної команди України з боротьби ЗТУ, ЗПФКіСУ Антонов Д.О. від імені спортсменів та тренерів виразив слова великої вдячності Українському центру «Інваспорт», Спортивній федерації глухих України, організаторам змагань – Миколаївському регіональному центру «Інваспорт», за те що на високому рівні було проведено цей дуже важливий спортивний захід. Він висловив сподівання на те, що спортсмени – члени національної збірної команди України покажуть гідні результати на чемпіонаті світу у Ірані.

НАТАЛЬЯ ДМИТРИЕВНА САМАРИНА

 

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта