ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО - СПІВРОБІТНИЦТВО З БІЗНЕСОМ

EDUCATION FOR THE FUTURE - COOPERATION WITH BUSINESS The first stakeholder forum "Building"

19.02.16

      16 лютого 2016 року відбувся Перший форум стейкхолдерів «Будівництво» у приміщенні Impact Hub Odessa. У форумі прийняли участь навчальні заклади, в яких готуються робітничі професії з будівельної галузі. Від ДНЗ «Одеський центр ПТО» взяли участь Александрова Світлана  – заступник директора з НВР, методист – Гачук Олена, Осмоловська Олена – координатор роботи регіонального ресурсного НПБЦ (Навчально-практичного будівельного центру), який працює матеріалами та технологіями компанії Henkel Баутехнік (Україна), учні з порушеннями слуху, перекладач жестової мови – Самаріна Наталія.
     Форум вів Станіслав Драгаєв – радник голови ОДА. Систему освіти в професійних навчальних закладах хочуть змінити. Незабаром  Одеські профтехнічні  установи будуть  тісно співпрацювати з представниками бізнесу. Начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами і виробництвом Міністерства освіти і науки України Сергій Коваленко зазначив: «Одеська область є новатором в проведенні таких заходів, тому що саме вони на нормативному регулятивному рівні ще не затверджені, ще тільки прописані в проекті закону про профосвіту». 
А також з пропозиціями покращення співпраці між ПТНЗ та роботодавцями, допомоги знаходження нових місць для проходження практики та працевлаштування учнів виступили: директор Департаменту освіти і науки ОДА ― Галина Пономарьова, начальник відділу ПТО Департаменту освіти і науки ОДА ― Мер’єм Джалілова, генеральний секретар Ремісної палати ― Єлизавета Мірошниченко, соціальні партнери та роботодавці. 
     Проводився Workshop з розподілом на робочі групи за темами: «Соціальне партнерство», «Якість підготовки кадрів», «Виробнича практика та працевлаштування», на якому з’ясовувались проблеми та шляхи подолання.
НОВИЙ ПРОЕКТ ОБ'ЄДНУЄ СТУДЕНТІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ


#Одесса , #ДНЗОЦПТО ,   #Мероприятия , #Новости  
#Odessa , #SEIOCVTT ,   #Activity_programme , #News  

 

ЕЛЕНА ВАЛЕРЬЕВНА ГАЧУК

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта