38 отзывов

Google Apps для навчальних закладів

Сучасне навчання у ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" пред’являє нові вимоги до професійних якостей і рівня підготовки учнів, що визначає актуальність вирішення завдань.

08.10.15

У рамках використання сервісів Google Apps для навчальних закладів об’єднуються різні загальнодоступні Інтернет-інструменти й формуються сучасніші умови для співпраці учнів, створення й спільного використання ними власного навчального контенту.
Технологічний рівень є одним із визначальних показників успішності та конкурентоздатності нашого навчального закладу, адже за допомогою  сервісів Google Apps впроваджується інклюзивна освіта для глухих учнів.
У перерахованому списку сервісів особливе місце займає Google Apps –служби, надавані компанією Google дня використання свого доменного імені з можливістю роботи з веб-сервісами від Google.
Служби Google Apps для нашого навчального закладу допомогли в корені змінити систему навчання. Викладачами широко використовується Classroom.
В Одеському центрі професійно-технічної освіти Петрушкіною Л.В. та Вдовиченко О.В. розпочато роботу з учнями І курсу по впровадженню  в процес організації навчання сервісів Google Apps. Початкові знання по використанню Classroom доведені до учнів І курсу групи № 6 Оператор комп'ютерного набору; Касир торговельного залу, № 7 Секретар керівника (організації, підприємства, установи); офісний службовець (бухгалтерія). Учні ІІ та ІІІ курсів продовжують використовувати в навчанні сервіси Google Apps.

Другие новости