Що таке Батьківщина?

У всіх людей одна святиня, Куди не глянь, де не спитай, Рідніша їм своя пустиня, Аніж земний в чужині край. Їм красить все їх рідний край. Нема без кореня рослини, А нас, людей, без Батьківщини. М....

10.09.15

Що таке Батьківщина? Де вона починається? Яку роль відіграє в житті людини і як впливає на її долю?
На ці питання у кожної людини своя відповідь. Для одного Батьківщина — це зруйнований дім та спогади про страшні дні війни, яка прийшла так несподівано, замінивши веселий  спів пташок на гуркіт снарядів. Для іншого Батьківщина — це дитинство серед мальовничих гір,безмежних полів  та дзюркотливого струмочка. Але для всіх людей Батьківщина — це країна, яка дала  життя.   Безперечно, любов до Батьківщини починається з любові до рідної домівки ,до своєї мови, до історії рідного краю.
    Перший урок присвячений патріотичному вихованню учнів в групи №25 і №23 було проведено в  Військово-історичному  музеї Південного оперативного командування в м. Одесі , де вони дізналися про теперішню і минулу історію нашої держави. Ознайомилися з експозиціями  архівних документів, достовірних фото, книг і побутового інвентарю . Учні з захопленням слухали розповідь  екскурсовода про  історію рідного краю   та Батьківщини. Розчулені діти ще довго обговорювали почуте, пригадували історичні події, важливі для їхніх родин та просили про наступну екскурсію.                                                                                                                                                                       Україна багатонаціональна, багатомовна, але Україна єдина. Пам’ятаємо, не забуваємо і цінуємо нашу Батьківщину. Збережемо наш патріотизм, віру та силу духу для наступних поколінь.

повышение квалификации,
курс учиться,платные курсы,индивидуальные курсы,
курсовая подготовка,быстрые курсы,курсы по профессиям.

 

Інші новини