«Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні»

22 червня 2015р. відбулася зустріч робочої групи № 3 в межах проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні».

04.07.15

Зустріч координувалась ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти».
Проект впроваджується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва і компанією «Геберіт Інтернешл Сейлз АГ», Міністерством освіти і науки України, в проекті приймають 6 професійно-технічних навчальних закладів України.
Мета проекту: Розробити та втілити моделі державно-приватного партнерства у професійній освіті та навчанні з метою поліпшення можливостей професійно-технічних навчальних закладів; запропонувати ринково-орієнтовану, практичну та сучасну освіту у сфері санітарних технологій.
Тема зустрічі робочої групи: Розроблення навчально-методичного супроводу до типових навчальних планів та програм відповідно до проекту державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».
Зустріч пройшла конструктивно, учасники обговорили Проект державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», розроблений за модульною системою, а також навчальні плани та програми. Були розподілені наступні кроки роботи щодо створення навчально-методичного супроводу до типових навчальних планів та програм: розробка  робочих зошитів, підручників для учнів, викладачів, встановлені строки виконання. Під час зустрічі почалась розробка робочого зошита для учнів з предмету «Технологія санітарно-технічних робіт».
Участь ДНЗ ОЦПТО в проекті надає  підвищену спроможність надавати навчання, орієнтоване на ринок праці у сфері сантехнічних послуг, а також  отримання випускниками   необхідних компетенцій для працевлаштування у галузі.

https://plus.google.com/u/0/105389941093478141483

Предыдущие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта