38 отзывов

"Таки да, вкусно"

Одержувати перемогу в конкурсах фахової майстерності стає вже не сенсацією, а традицією ДНЗ "Одеський центр професійно - технічної освіти"!

15.06.15

   Сьогодні на конкурсі кондитерського мистецтва імені Якова Фанконі, який проводився в рамках фестивалю "Таки да, вкусно", учениця групи №55 з професії "кухар ― кондитер" Вадовська Оксана була визнана кращою та отримала диплом Гран-Прі. Оксана, як справжній патріот своєї країни взяла за ідею використати для приготування свого торту тільки  натуральну сировину традиційну для України- яйця, мак, горіхи, вершки, а самим головним компонентом став гарбуз. Член журі були вражені таким рішенням, але спробувавши сказали: "Таки так, смачно!". Побажаємо ж нашій переможниці Оксані натхнення, творчого  піднесення та успіхів у здобутті нових перемог!
  Ця перемога була здобута завдяки титанічній праці та високому професіоналізму  майстрів виробничого навчання Лісовенко Т.О, Краснобоці Т.Р., Ковтуненко Л.П., Вердиш Л.О..
 А найголовніше, що ідучи тернистою дорогою до перемоги, ми всі зрозуміли, що тільки разом, тільки підтримуючи один одного можливо досягти успіху!

‪#‎ТакиДаВкусно

Другие новости