Система профорієнтаційної роботи

Підготовка підростаючого покоління до праці у сфері матеріального виробництва, до свідомого, обгрунтованого вибору робітничих професій –

04.06.15

завдання першочергового економічного, соціального і морального значення.
           Соціально-економічні зміни, входження у міжнародний освітній простір, структурні зміни економіки, обумовлені розвитком науки, техніки і технологій, актуалізували перед кожною молодою людиною, що готується вступити до трудового життя, проблему вибору професії. Саме на вирішення цієї проблеми й орієнтована система профорієнтаційної роботи ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» в умовах ринкової економіки.
           Результатом профорієнтаційної роботи є своєчасний і якісний набір учнів на новий навчальний рік. Тож з 02.05.2015 р. приймальні комісії всіх трьох відділень ДНЗ ОЦПТО, що розташовані на  вулицях Паустовського,  Новосельського та  Заболотного, гостинно відкрили двері перед випускниками загальноосвітніх шкіл, які мріють отримати цікаві, вкрай необхідні на сучасному ринку праці, робітничі професії, яким навчають молодь у нашому Центрі.
           Приймальні комісії оснащені не лише інформаційними стендами, а й різноманітними інформаційними матеріалами з кожної професії. Працівники приймальних комісій радо допомагають підліткам прийняти одне з найважливіших рішень у житті – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто майбутню професію. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров’я.

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта