Засідання учасників робочої групи в рамках україно-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для покращення санітарно-технічної освіти в Україні»

29 квітня на базі Броварського професійного ліцею, відбулось друге засідання учасників творчої групи по розробці проекту державного стандарту ПТО та типових навчальних планів

01.05.15

 і  програм з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на основі модульної технології.
                У засіданні взяла участь представник Міністерства освіти і науки України, начальник відділу змісту та організації навчального процесу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Луцька Алла Володимирівна, голова представництва швейцарської фірми «Геберіт Інтернешнл Сейлз АГ» в Україні Олексій Раков.
                Координаторами даного проекту виступив ресурсний центр розвитку «Гурт», представники якого також були присутні на засіданні.
                Заступники директорів, методисти, майстри та викладачі з 6-ти ПТНЗ, що беруть участь в проекті, а саме з Одеського центра ПТО, Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, Полтавського вищого професійного училища, Дніпропетровського вищего професійного училище будівництва,  ВПУ-22 м.Сарни та Броварського професійного ліцею, працювали над обговоренням проекту вказаного вище державного стандарту, який буде відповідати міжнародним стандартам і сучасним вимогам ринку праці та розробки типових навчальних планів і програм.

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта