«Впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес для забезпечення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю»

Основне завдання Ресурсного Центру - приведення підготовки робітничих кадрів у відповідність із сучасними вимогами та потребами соціальних партнерів і потенційних роботодавців.
Створення умов для підготовки кваліфікованих робітничих кадрів, компетентних, конкурентоспроможних, що відповідають сучасним вимогам роботодавців.
Сьогодні 22 квітня 2015 року на базі Одеського ресурсного Центру у рамках освітньої програми «Хенкель Академія» відбувся обласний семінар –практикум педагогічних працівників опоряджувальних професій ПТНЗ Одеської області за темою: «Впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес для забезпечення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю».
У роботі семінару –практикуму прийняли участь Корчменко С.С.- головний спеціаліст компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»;. регіональні технічні консультанти компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» - Неплій А, Кравцов О., педагогічні працівники ПТНЗ Одеської області та учні, в тому числі і з вадама слуху.
Учасники заходу виконували завдання з оздоблення поверхонь полімерцементною штукатуркою СТ 36 та декоративно-мозаічною полімерною штукатуркою СТ 77 торгової марки «Ceresit».
У ході семінару-практикуму представники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» дали поради та вичерпні відповіді на поставлені питання учасників.
Такі заходи допомагають формувати функціональні компетенції - комунікабельність, вміння спілкуватися, чути думку колег, готовність роботи в групах, готовність до вирішення виробничих проблем.
Успіх цієї роботи в професійній школі можливий тільки при створенні спеціального техніко- технологічного, навчально-методичного та педагогічного середовища.
Проаналізувавши підсумки проведеного заходу ми побачили загальний портрет
педагога Одеського ресурсного Центру, що володіє інформаційно-комунікаційними технологіями, управляє мотивацією, займає активну життєву позицію, відкритий інноваціям, постійно вчиться і самовдосконалюється, цілеспрямований, партнер для колег, порадник-консультант для учнів.
Завдяки програмі соціально-освітнього проекту «Хенкель Академія» - семінару-практикуму співробітники регіонального центру, а також учні поглибили свої професійні знання, ознайомились з новими матеріалами та підходами, актуальними в сучасних умовах та відпрацювали це на практиці.
- Установча зустріч учасників проєкту ERASMUS+ VETpartEx12–13 березня 2025 року в місті Краків (Республіка Польща) відбулася перша робоча нарада в межах реалізації проєкту VETpartEx – «Професійна освіта, орієнтована на майбутнє, для будівельного сектору України в партнерстві заради досконалості» (код проєкту: ERASMUS-EDU-2024-CB-VET 101183275 — VETpartEx).Повна версія новини