38 отзывов

«Впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес для забезпечення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю»

Чому вчити? Вимоги сучасного життя залишають актуальною проблему розвитку професійної компетенції та творчості учнівської молоді.

23.04.15

Основне завдання Ресурсного Центру - приведення підготовки робітничих кадрів у відповідність із сучасними вимогами та потребами соціальних партнерів і потенційних роботодавців.
Створення умов для підготовки кваліфікованих робітничих кадрів, компетентних, конкурентоспроможних, що відповідають сучасним вимогам роботодавців.
Сьогодні 22 квітня 2015 року на базі Одеського ресурсного Центру у рамках освітньої програми «Хенкель Академія» відбувся обласний семінар –практикум  педагогічних працівників опоряджувальних  професій ПТНЗ Одеської області за темою: «Впровадження сучасних виробничих технологій у навчальний процес для забезпечення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю».
У роботі семінару –практикуму прийняли участь Корчменко С.С.- головний спеціаліст компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»;. регіональні технічні консультанти компанії  «Хенкель Баутехнік (Україна)» - Неплій А, Кравцов О., педагогічні працівники ПТНЗ Одеської області та учні, в тому числі і з вадама слуху. 
Учасники заходу виконували завдання з оздоблення  поверхонь полімерцементною штукатуркою СТ 36 та декоративно-мозаічною полімерною штукатуркою СТ 77 торгової марки «Ceresit». 
 У ході семінару-практикуму представники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» дали поради та вичерпні відповіді на поставлені питання учасників.
Такі заходи допомагають формувати функціональні компетенції - комунікабельність, вміння спілкуватися, чути думку колег, готовність роботи в групах, готовність до вирішення виробничих проблем.
Успіх цієї роботи в професійній школі можливий тільки при створенні спеціального техніко- технологічного, навчально-методичного та педагогічного середовища. 
Проаналізувавши підсумки проведеного заходу ми побачили загальний портрет
педагога Одеського ресурсного Центру, що володіє інформаційно-комунікаційними технологіями, управляє мотивацією, займає активну життєву позицію, відкритий інноваціям, постійно вчиться і самовдосконалюється, цілеспрямований, партнер для колег, порадник-консультант для учнів.
Завдяки програмі соціально-освітнього проекту «Хенкель Академія» - семінару-практикуму співробітники регіонального центру, а також учні поглибили свої професійні знання, ознайомились з новими матеріалами та підходами, актуальними в сучасних умовах та відпрацювали це на практиці.

Другие новости