38 отзывов

До свята

Учні групи № 5 разом з майстром виробничого навчання Петрушкіною Л.В. створили солодкі листівки своїми руками для привітання педагогів-жінок нашого Центру.

05.03.15

Щиро і сердечно вітаємо всіх наших жінок із весняним святом – 8 березня.
Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.
Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли.

«ЇЇ Величність – ЖІНКА»  (або: вчимося говорити компліменти)

Що має бути в арсеналі підлітка-першокурсника, щоб привітати з 8 Березня матусю, бабусю, вчительку, ровесницю? Звичайно, лише СЛОВО – тепле, щире, приємне слово, яке хочуть чути усі жінки. Вчасно і правильно сказане слово було і є найкращим подарунком до свята та на щодень.
        Отож готуючись зі своїми вихованцями – учнями  групи №3 - до Міжнародного жіночого свята, я вирішила провести з ними класну годину на кшталт тренінгу «Вчимося говорити компліменти».
          Відверто кажучи, хлопці зі здивуванням поставилися до цієї ідеї, бо були впевнені, що все так просто, і вони уміють знаходити необхідні слова. Але, задумавшись над питаннями анкети, уже на початку тренінгу поставили ряд питань. Для них було відкриттям, що, виявляється, існують закони етикету. А кинуте автоматично «гарно виглядаєш» - це ще не комплімент. І треба розуміти – що, як, де і кому доречно сказати, щоби самому не бути смішним або осоромленим.          
            Я намагалася з позиції викладача-мовника акцентувати увагу  на смислі вживаних слів,  на формулюванні фраз, на доцільності загальновживаних зворотів, на відмінностях між компліментом і піддобрюванням чи лестощами. Підкреслюючи  важливість компліментів для представниць слабкої статі, переконувала хлопців, що влучний і щирий комплімент не тільки дарує радість та піднімає настрій, він ще й  додає сили та впевненості у собі.
         Щоб закріпити результат роботи, кожен учень створив власну «Пам’ятку джентльмена», у якій записав для себе основні правила вживання компліментів, які він запам’ятав (щирість, доречність, зрозумілість, неповторюваність, яскравість, змістовність, відчуття міри, зосередженість на небагатьох моментах і подібні).
           Надіюся, що після цієї класної години мої першокурсники будуть найвихованішими, найтактовнішими, найчемнішими, най-най…
            Зі святом Вас, дорогі жінки!

В рамках виховної роботи в ДНЗ "Одеський Центр професійно-технічної освіти" пройшов концерт присвячений Дню 8 березня, який складався з дефіле модних зачісок від груп № 21 та 51, професія "Перукар; перукар-модельєр"; конкурсів, пісень та хвилинки поезії. Всі учасники отримали велике задоволення. А безпосередньо перед святом пройшло невелике опитування серед хлопців-учнів Центру.Учні Одеського Центру професійно-технічної освіти вважають : цей день нагадує чоловікам про те, яку велику роль в їх житті займають жінки, вчить їх бути джентельменами, уважними і чуйними. Саме такими мають бути українські чоловіки.

Другие новости