"Герої не вмирають!"

20 лютого учні груп №23 та №20 ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" відвідали Одеську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. С. Грушевського - Патріотичні читання присвячені Дню Героїв Небесної сотні

20.02.15

«Небе́сна Со́тня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих учасників акцій протесту (Євромайдану) у грудні 2013 — лютому 2014 року. Це протестувальники, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Майдану.
21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього дня на Майдані відбулось прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею». Під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Пливе кача…».

 


День пам'яті  Героїв Небесної Сотні 20 лютого розпочався в Державному навчальному закладі "Одеський центр професійно-технічної освіти" з почесного караулу  вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на урочистій лінійці. Виховні години, проведені в групах, були присвяченні не лише пам'яті героїв трагічних подій лютого 2014 року, а й усіх українців, яки загинули на сході у неоголошеній війні з агресором, які виявили дивовижну стійкість, мужність і хоробрість, захищаючи незалежність  та цілісність нашої країни. Весь день у пам'ять Героїв Небесної Сотні палала свічка...

 

 
В ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" 20 лютого 2015 року майстром виробничого навчання Петрушкіною Л.В., згідно з планом виховної роботи, проведено виховний захід "Герої не вмирають!"з метою вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомісті,  бажання стати гідними громадянами України.
Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна.

Небесна сотня – безневинна жертва…
Бандитам не сховатись за хрестом
Отим хрестом, де їхня совість мертва
Зрікається і серцем і чолом…
У прощену неділю впала долу,
Простіть нас браття, миленькі, простіть…
За Україну - зранену і голу…
За Вас не впала і за Вас стоїть!

 Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Покоління будуть згадувати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Пам'ять всіх невинно убитих згуртує ,  дасть  силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.  
Герої повинні жити в нашій пам’яті!

Інші новини