«А Й ПРАВДА, КРИЛАТИМ ГРУНТУ НЕ ТРЕБА…»

В Україні фінішував ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

28.01.15

Загальнонаціональний етап конкурсу за участю представників Ліги українських меценатів відбувся в обласних центрах України 24 січня 2015 року. Одеський регіон зібрався на базі ЗОШ №117 м. Одеси. Сорок одна обдарована дитина, серед яких – учениця групи №7 Одеського центру професійно-технічної освіти Абусерідзе Ганна – золота переможниця обласного етапу серед представників ПТНЗ Одещини – виконували роботу, змагаючись за звання найкращих знавців української мови в Україні.
        Фінальний етап конкурсу було урочисто відкрито виконанням державного гімну України. Свінтковська Світлана Андріївна, завідувачка Науково-методичним центром української мови та літератури, українознавства Одеського обласного інституту удосконалення вчителів привітала переможців та викладачів-словесників, що їх підготували, побажавши успіхів і натхнення. До її слів приєдналася Ковалевська Тетяна Юріївна – доктор філологічних наук, професор ОНУ ім. І.І. Мечникова, академік Академії Наук України та уповноважений представник Ліги меценатів. Вона ж і відкривала перед учасниками пакет із завданнями.
       Після написання конкурсних робіт відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного етапу. Неймовірне почуття радості і гордості охоплювало мене, коли моя підопічна Ганна Абусерідзе отримувала диплом першого ступеня за зайняте перше місце. У таку мить розумієш, що це спільна перемога, що зерна, посіяні у благодатний грунт, обов’язково дають свої сильні сходи, і заради цього варто наполегливо трудитися. Крім  дипломів та цінних книжок, для переможців силами фольклорного ансамблю місцевої школи було влаштовано чудовий концерт у патріотичному дусі, який і розчулив нас, і надихнув.
       Ми гордимося, що не тільки взяли участь у одному з наймасштабніших національних проектів України, але й здобули перемогу та отримали шанс захищати честь ПТНЗ Одеського регіону на Всеукраїнському етапі. А ще в черговий раз довели, що ОЦПТО – лідер у вивченні державної мови.
        Таки правда, що «крилатим» грунту не треба… Духовність – ось що найважливіше. А Ганнусі побажаймо, щоб її крила завжди були у натхненному, творчому польоті!

Інші новини