Заклад, в якому я навчаюсь…

Понад 8 років у Одеському центрі професійно-технічної освіти отримують робітничу професію діти-інваліди з вадами слуху.

21.12.14

Понад 8 років у Одеському центрі професійно-технічної освіти отримують робітничу професію діти-інваліди з вадами слуху. 
Зазначена категорія учнів навчаються як у спеціальних групах, так і в загальних навчальних групах.
Робота педагогічних працівників закладу спрямована на забезпечення соціального захисту учнів з обмеженими фізичними можливостями, їх професійної реабілітації, зайнятості, адаптації до суспільного життя.
Ще одним позитивним результатом кропіткої праці викладачів стала активна участь учнів групи №59-60 (за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник») під час проведення лабораторного заняття з предмету  «Інформаційні технології». Під керівництвом викладача Литвинюк О.М. та сурдоперекладача Самаріної Н.Д. учні виконали завдання «Створення презентацій за допомогою програми Microsoft Power Point на тему «Заклад, в якому я навчаюсь». 
Під час проведення заняття панувала атмосфера взаємної поваги, творчості та інтересу. До виконання завдання всі віднеслися з великою відповідальністю.  Політ фантазій не знав меж. 
Тож хочу представити вашій увазі одну із робіт, переглянувши яку дійсно можна сказати з впевненістю, що життя учнів Одеського центру професійно-технічної освіти цікаве і змістовне, сповнене радості, безтурботності і щастя. Адже учнівська пора – це наймиліша пора в житті кожного з нас.

 

Предыдущие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта