38 отзывов

Заклад, в якому я навчаюсь…

Понад 8 років у Одеському центрі професійно-технічної освіти отримують робітничу професію діти-інваліди з вадами слуху.

21.12.14

Понад 8 років у Одеському центрі професійно-технічної освіти отримують робітничу професію діти-інваліди з вадами слуху. 
Зазначена категорія учнів навчаються як у спеціальних групах, так і в загальних навчальних групах.
Робота педагогічних працівників закладу спрямована на забезпечення соціального захисту учнів з обмеженими фізичними можливостями, їх професійної реабілітації, зайнятості, адаптації до суспільного життя.
Ще одним позитивним результатом кропіткої праці викладачів стала активна участь учнів групи №59-60 (за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник») під час проведення лабораторного заняття з предмету  «Інформаційні технології». Під керівництвом викладача Литвинюк О.М. та сурдоперекладача Самаріної Н.Д. учні виконали завдання «Створення презентацій за допомогою програми Microsoft Power Point на тему «Заклад, в якому я навчаюсь». 
Під час проведення заняття панувала атмосфера взаємної поваги, творчості та інтересу. До виконання завдання всі віднеслися з великою відповідальністю.  Політ фантазій не знав меж. 
Тож хочу представити вашій увазі одну із робіт, переглянувши яку дійсно можна сказати з впевненістю, що життя учнів Одеського центру професійно-технічної освіти цікаве і змістовне, сповнене радості, безтурботності і щастя. Адже учнівська пора – це наймиліша пора в житті кожного з нас.

 

Другие новости