УРОК МУЖНОСТІ

Завдання класного керівника полягає не тільки у контролюванні успішності та поведінки учнів, але, в першу чергу, у виховній діяльності.

11.12.14

Даний напрямок роботи передбачає створення умов для формування особистості учня як повноцінного громадянина з чіткою світоглядною позицією, виховання поваги і любові до Батьківщини, її історії, державних і народних символів, видатних людей минулого й сьогодення.
        УРОК МУЖНОСТІ, який відбувся у групі №3 ДНЗ ОЦПТО, був присвячений Дню Збройних сил України, що відзначається в Україні 6 грудня. Готуючись до цього уроку, я ставила собі за мету не стільки поділитися інформацією, яку, за бажанням, можна знайти у різноманітних джерелах, скільки донести до хлопців – майбутніх воїнів-захисників – велич і стійкість української армії. Я прагнула віднайти такі слова та приклади, щоб серця їхні сповнилися гордістю за наших сьогоднішніх Героїв, які захищають країну і кожного з нас, незважаючи на брак необхідних речей, їжі, обладнання, сучасного озброєння і т.ін. 
        Пригадали також і про волонтерський рух, учасників якого мають прирівняти до учасників бойових дій. Розглянули виставку-експозицію газетних статтей про відомих волонтерів: Юрія Бірюкова, Тетяну Ричкову, Армена Нікогосяна та інших, менш відомих, а то і зовсім не знаних ніким, крім тих, кого вони рятують. 
         На завершення уроку група разом зі своїми наставниками вшанувала пам’ять загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта