Зелені насадження Одещини для майбутніх поколінь

"Прокинувся зранку, умився - відразу ж приведи свою планету до ладу" (А.Екзюпері)

13.11.14

Учні групи №23 з професії "Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання" разом з майстрами виробничого навчання Дрігіним Анатолієм Дмитровичем та Лудановим Володимиром Борисовичем  прийняли участь у акції " Зелені насадження Одещини для майбутніх поколінь"
Зелені насадження забезпечують захист від промислових і автотранспортних викидів, шуму, пилу, снігових заметів. Вони пом'якшують незручності міського життя, допомагають організувати простір, додають містам індивідуальний і неповторний характер.

ученицями   групи № 7 з професії "Секретар керівника (організації, підприємства, установи); конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)"  та майстром Полоз Ларисою Олександрівною був проведений захід допомоги по пробиранню території у будинку дитини № 3 "Сонечко".

***********
Пусть дети  Планеты будут здоровы,
Пусть высохнут слезы всех матерей.
И каждый из взрослых будет готовым,
Собой защитить счастье детей.
Пусть мир станет чище, добрее и лучше.
Пусть каждый получит тепло и уют.
Пусть детям не будет страшно иль скучно,
Пусть каждого любят, и каждого ждут.
Пусть каждый ребенок найдет утешенье,
В объятиях женских, теплых, родных,
И красочны будут пусть сновиденья.
Любите  детей,  живите  для  них !

 

 
12 листопада 2014 року в ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" майстри виробничого навчання Петрушкіна Л.В., Вдовиченко О.В. разом з учнями групи № 5 з професії "Секретар керівника (організації, підприємства, установи); конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)" та групи № 6 з професії "Оператор комп'ютерного набору; касир торгівельного залу" прийняли участь у акції  "Зелені насадження Одещини для майбутніх поколінь" з метою поліпшення  стану навколишнього середовища, виховання у підлітків шанобливого ставлення до природи.

 

Ключевые слова: повышение квалификации,
курс учиться,платные курсы,индивидуальные курсы,
курсовая подготовка,быстрые курсы,курсы по профессиям.

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта