Про важливість національно-патріотичного виховання

7 листопада 2014 року відбулося засідання обласної методичної секції викладачів культурології, художньої культури, української мови та літератури, світової літератури у формі вебінару.

11.11.14

Вебінар був присвячений розгляду теми «Удосконалення форм і методів вивчення рідної мови і літератури в професійно-технічних навчальних закладах»
               Мета полягала у розгляді можливостей  надання повноцінних знань з предметів словесності учням ПТНЗ.
                  Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, розповів про актуальні проблеми викладання української мови та літератури. Закцентував увагу на завданнях, які сьогодні стоять перед викладачем-словесником.
                   Чепіс Т.П., завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області, проаналізувала підсумки ДПА з української мови у 2013-2014 н.р., надала необхідні методичні рекомендації.

                 Про важливість національно-патріотичного виховання на уроках словесності та позакласних заходах, цінність художньої літератури як унікального фундатора духовно-інтелектуального світу особистості, пропагування ролі державної мови  у житті нації доповіла Ладиженська С.В., викладач ОЦПТО.

                З презентацією «Лінгвістичне дослідження у формуванні навчальних компетентностей учнів» виступила Нікітіна С.О., викладач ІМК ОНМУ.
                Про текстоцентричний підхід до вивчення української мови і формування навчальних компетентностей учнів розповіла Кудревич І.В, викладач ОПТУМ. Наголосила на необхідності аналізу учнями змісту і проблематики прочитаного тексту, послідовного і логічного викладання думок. 
                З темою «Комунікативна компетентність учнів: формат уроків української мови» виступила Садовнік О.Г., викладач ІПСЛ.

 

Ключевые слова: повышение квалификации,
курс учиться,платные курсы,индивидуальные курсы,
курсовая подготовка,быстрые курсы,курсы по профессиям.

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта