70 РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

04.11.14

В гранітному мовчанні обелісків,
У поминально сяючих вогнях
Прийдешнє Вам вклонятись буде низько,
Геройство Ваше збереже в віках.
Світ завжди буде пам'ятати рани,
І попелище, й болі мирних хат.
Сьогодні - всі Вам квіти, ветерани!
Усі сонця тобі, герой-солдат!
                                        Г. Ісаєнко

 ... Чимало літ спливло з того часу, та пам'ять людська не забуває нічого. Минуть роки, десятиріччя, віки, але ніколи не замовкне слава тих незабутніх днів.
       Ми схиляємо в поклонні голови перед пам'яттю тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення, ми схиляємо в пошані голови і перед тими ветеранами, які живуть і трудяться в нашому місті, районі. Адже саме завдяки їм ми з вами відзначаємо 70-ту річницю визволення України від фашистських загарбників 
 

28 жовтня 2014 року Україна відзначала 70-річницю визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.

   70 років відділяє нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Безсмертний подвиг переможців і скорбота за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя, навічно залишиться в нашій памʼяті.
     З цієї нагоди, 28.10.14 група № 45 разом зі своїм майстром виробничого навчання Краснобокою Т. Р. та класним керівником Полівановою С. В. відвідали пам'ятник  Плохому Михайлу Максимовичу і поринули у героїчні часи українського народу у Другій світовій війні.

Згідно з планом виховної роботи, напередодні  свята Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, 27.10.2014 року учні ДНЗ ОЦ ПТО групи № 42 з професії "Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр" разом з майстром в/н Шкорудою Г.Й. поклали квіти до пам'ятника невідомого матроса на  Аллеї Слави в парку ім.Шевченка. 

День визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Вічний вогонь палає,
Дзвонить у долі століть.
Вічний вогонь закликає:
Щастя живих бережіть!
Вічний вогонь клекоче:
Люди, не треба війни,
Щоб не вмирали дочки,
Сестри, батьки і сини.
28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників.
У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості. Ми зберігаємо правдиву історію великої перемоги нашого народу, адже це складає міцну основу для єдності майбутніх поколінь.
І хоч далеко відійшли воєнні роки, але вдячні нащадки пам'ятають про тих, хто відстояв для них мирне небо, щасливі дні і радісне дитинство.

28 жовтня було офіційно встановлено Днем звільнення України від фашистських загарбників. Саме у цей день в 1944 році було покладено край поневоленню території України.
Ми глибоко  вдячні тим,  хто у нелегкі воєнні роки відстояв свободу рідної землі, врятував її від поневолення, створив передумови для того, щоб жити у власній, незалежній Українській державі.
Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв Україну. Ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих, висловлюємо вдячність і повагу живим, згадуємо тих, кого з нами немає вже.
Майстер в/н Луданов Володимир Борисович разом з учнями  групи №23 з професії  «Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання» вшанували пам'ять загиблих.

Ключевые слова: повышение квалификации,

курс учиться,платные курсы,индивидуальные курсы,
курсовая подготовка,быстрые курсы,курсы по профессиям.

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта