«Професійна освіта в будівельній сфері України»

Делегація німецької економіки в Україні, за дорученням Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини та у співпраці з організацією «Global Project Partners», проводить в України проект «Професійна освіта в будівельній сфері України».

24.09.14

Викладач спецтехнології  ДНЗ ОЦПТО Осмоловська О.К. відвідала презентацію проекту «Професійна освіта в будівельній сфері України», яка відбулася 23 вересня 2014 року у конференц-залі готелю «Русь» м Київ.Проектом передбачено підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів за програмами німецької професійно-технічної освіти.
Зокрема навчання педагогічних працівників (45 осіб) за трьома напрямами (підземні, наземні та оздоблювальні роботи) в Німеччині (Франкфурт на Одері). Колеги з Німеччини поділилися своїм досвідом роботи з первинної підготовки та перепідготовки фахівців для будівництва. Випускники шкіл - майбутнє нашої країни, капітал. Сучасна молодь прагне до успіху. Цю енергію слід направити і використовувати на благо самих молодих людей і в цілому суспільства.

Ключевые слова: обучение, пойти учиться, профессиональное образование,
востребованная профессия, выбрать профессию, для абитуриентов, учебные заведения.

 

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта