Співпраця ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" з Центром зайнятості Суворовського району м.Одеси

Тісна співпраця ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" з Центром зайнятості Суворовського району дає позитивний результат!

16.04.14

Кожного року Суворовський центр зайнятості проводить акцію "Випускник року" з метою інформування молоді про професії, які можливо отримати в учбових закладах нашого міста. Наш Центр завжди приймає участь у цьому заході. Як відомо робітничі професії являються більш затребуванішими на ринку праці, і той хто вміє працювати руками має більше шансів нагодувати свою сім'ю. Ми маємо можливість надати освіту з 26 робітничих професій. Ось про все це ми мали можливість розповісти випускникам шкіл, які зібралися в школі №23 на заході "Випускник року". Особливо їм сподобалась розповідь учнів групи №55 нашого Центу, які з завзято ділилися враженнями від навчання та дозвілля в ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти". Бурхливі оплески свідчили про те, що нам повірили, зацікавились та обов'язково прийдуть до нас. Тісна співпраця нашого навчального закладу з Центром зайнятості дає позитивний результат, бо добре проінформовані старшокласники зможуть краще зорієнтуватися у світі професій і в подальшому зробити правильний вибір, а це в значній мірі зменшить безробіття. Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітніх Самойленко Н.Є. висловила подяку ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" . за активну участь в акції  "Випускник року".

Другие новости
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта