38 отзывов

Великий син великого народу.

У рамках відзначення 200-річчя від Дня народження Великого поета, художника Т.Г. Шевченка в ДНЗ "Одеський центр професійно-техїнічної освіти"

15.03.14

проведено виховні години, конкурси рефератів, стінгазет, малюнків, конкурси на кращого читця віршів Тараса Шевченка тощо. 
Сьогодні у рамках заходів приурочених 200-річчю великого сина України відбулася виховна година «Сторінками життя та творчості Т.Г.Шевченка», а також літературна вікторина «Чи знаємо ми Шевченка?».

   4 березня в ДНЗ «ОЦ ПТО», були підведені підсумки акції «Лист до Шевченка…». Організували її викладачі української мови та літератури  Поліванова С.В. і Стукаленко Т.В.
У цій акції, присвяченій 200-річчю з дня народження великого поета Т.Г.Шевченка,  прийняли участь понад 200 бажаючих учнів. Збіг цих двух цифр, мабуть, не випадковий, так як в цьому році весь світ відзначає ювілей - Великого Кобзаря.
  Творчі роботи розкрили широкий спектр здібностей учнів. Тут були і листи - звертання, і листи - прохання, і листи - подяки, і листи - захоплення, і листи - вірші, і навіть листи - портрети. До Шевченка зверталися не тільки як до поета, але й як до художника, мислителя і просто досвідченої і гідної людини.
За результатами розгляду журі визнало 10 найкращих робіт: учениця групи 41 Харет Ліза, учні групи 42:  Продан Валерій, Бурля Ярослав, Шевченко Олег, Кифоренко Артем, Гульчак Іван, учениця групи 44 Баєва Марина, учні групи 44:  Гребнєв Володимир, Холопов Дмитро і учениця групи 45 Радукан Олена.
Проникливо звучать слова  одного з найкращих листів : « … У мене в дома як і у кожної української родини є «Кобзар». Книга, яку весь український народ шанує і любить. Для нас Ви людина - легенда, яка змогла з простого кріпака стати видатною людиною цілої нації. Ви підняли нашу солов’їну мову з колін, дали їй друге дихання, наповнили патріотизмом.»

Другие новости