Здійснюйте свої мрії в ДНЗ "Одеський центр ПТО"!

Здійснюйте свої мрії в ДНЗ "Одеський центр ПТО"!
Трощимо стереотипи: про інклюзію, дистанційну технологію навчання та майбутніх сантехніків...

26.06.20

✖Інклюзивне навчання впроваджують лиш в початковій школі
❌Ні. В ДНЗ "Одеський центр ПТО" з 2006 року запроваджено інклюзивне навчання. З тих пір понад 100 юнаків та дівчат з особливими освітніми потребами здобули омріяну професію, навчаючись в інклюзивних групах, що забезпечило їм належну соціалізацію в суспільстві та можливість вже професійно реалізовуватись в житті.
✖Дистанційна технологія навчання вперше запроваджена в 2020 році
❌Ні. В ДНЗ "Одеський центр ПТО" від початку використання додатків Гугла, з 2012 року апробується дистанційна технологія навчання в Classroom Google. Спочатку це слугувало платформою для індивідуальної взаємодії викладачів із обдарованими учнями або для виконання колективних проектних робіт учнів. А цьогоріч, в зв'язку з карантинними заходами та обмеженнями, всі види навчальної діяльності були реалізовані в онлайн режимі. В нагоді стали і Classroom, i Hangouts, i Meet від Google. Звичайно, певні труднощі були, але ж загартованість педагогічного колективу відіграла вирішальну роль в налагоджувані навчального процесу за дистанційною технологією.
✖Сантехнік - це такий собі чолов'яга у віці (бо ж молоді то не цікаво) в брудному одязі, з мозолями від старезних інструментів
❌Ні. Сучасні монтажники санітарно-технічного обладнання та устаткування - це молоді люди, у гарній спецівці з модерним інструментом (наші учні вчаться на обладнанні та з інструментами компанії Geberit).
Отож, майстер виробничого навчання учнів групи 11, які здобувають інтегровану професію "Монтажник санітарно-технічного обладнання та устаткування; електрозварник ручного зварювання; монтажник гіпсокартонних конструкцій" Мандрик Микола Ігорович (з порушеннями слуху) лиш в червні 2019 року успішно завершив навчання в нашому закладі, а нині вже представляє своїх учнів-першокурсників - юнаків інклюзивної групи - на поетапній кваліфікаційній атестації з професії "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування", яка проходить в режимі відеоконференції на платформі Google Meet.
Хвилювання та гордість переповнюють нас - наставників та колег - за успіхи наших підопічних. Так, інколи від хвилювання тремтять учнівські голоси, але послідовні, чіткі, наповнені професійними термінами їх відповіді свідчать про ґрунтовну і майстерну підготовку юнаків майстром та викладачем спеціальної технології Болоканом Іваном Георгійовичем (учні Івана Георгійовича три роки поспіль перемагали на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності).
Не вірте в стереотипи, переконайтесь самі, завітавши до нас в Одеський центр ПТО, що робітничі професії нині в тренді.✊ Сучасне обладнання навчальних майстерень від компаній-партнерів🤝 закладу - запорука успішного навчання майбутніх фахівців, затребуваних на ринку праці України.
👌Здійснюйте свої мрії в ДНЗ "Одеський центр ПТО"!
#інклюзивне_навчання
#дистанційне_навчання
#сучасні_сантехніки
#робітничі_професії
#ДНЗОЦПТО
#мрії_здійснюються

Інші статті
 • 22.06.20 ЗНО 2020:
  ЗНО 2020:

  як інструктори будуть готувати пункти до безпечного тестування

  Повна версія статті
 • 17.06.20   Кухар
  Кухар

  - це фахівець з приготування їжі. Гарного кухаря іноді називають чарівником, адже він може з самих звичайних продуктів приготувати справжній шедевр, який доставить радість і насолоду людям.

  Повна версія статті