Проблема вибору професії

Проблема вибору професії
Проблема вибору професії завжди була актуально і, тим більше, залишається такою в сучасних умовах.

19.12.19

Яку професію обрати - одне з головних завдань в житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їхнім інтересам, нахилам та вподобанням.. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.

   Робота з підготовки учнів до свідомого вибору професії - невід'ємна складова всього навчально-виховного процесу у середній школі. І основне її завдання - професійна просвіта та визначення здібностей і професійних намірів учнів.

   З метою впровадження сучасних форм і методів профорієнтаційної роботи, популяризації робітничих професій обласною робочою групою у складі представників Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеського обласного центру зайнятості, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області, Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради, практичних психологів 10 грудня 2019р. відбувся тренінг з проведення профорієнтаційної  роботи для педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти.

  Користуючись матеріалами цього заходу, педагогічні працівники ДНЗ ОЦПТО вже провели перші профорієнтаційні тренінги з використанням сучасних методів та ознайомчі екскурсії у світ професій для учнів ЗОШ Суворовського району м.Одеси.

     На світлинах:  проведення профорієнтаційних тренінгів у ДНЗ ОЦПТО.

Інші статті