«Інклюзивна освіта: шлях у майбутнє»

«Інклюзивна освіта: шлях у майбутнє»
"Inclusive Education: the Way to the Future" 18 січня 2016 р. в Президії Національної академії педагогічних наук України в рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня в системі професійно-технічної освіти

28.01.16

відбулось засідання комісії  з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України і учасників дослідно-експериментальної роботи.
       У заході взяли участь понад 40 учасників.         
У роботі комісії від Національної академії педагогічних наук України взяли участь науковці Інституту професійно-технічної освіти, Інституту педагогічної освіти  і освіти дорослих, державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти».
        Під час засідання звітували про проведену дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня.
        Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти» представляла Олена Гачук із презентацією нового дослідно-експериментального майданчика. Тема презентації: «Технологія забезпечення доступності освітнього простору ПТНЗ для учнів  з порушеннями слуху».
         Підсумовуючи, Вікторія Карбишева – заступник директора департаменту професійно-технічної освіти  МОН України  підтвердила правильність вибору тематики педагогічного експерименту та зупинилась на питаннях, що потребують подальшого розроблення. Вона наголосила, що дослідно-експериментальна робота на базі професійно-технічних навчальних закладів сприяє удосконаленню професійних умінь майбутніх кваліфікованих робітників і спрямована на зростання економіки та конкурентоспроможності виробництва.
Посилання на статтю: http://www.imzo.gov.ua/2016/01/20/profesiyno-tehnichni-zakladi-zvituvali-pro-doslidno-eksperimentalnu-robotu/ #Одесса , #ДНЗОЦПТО , #Мероприятия , #Новости 
#Odessa , #SEIOCVTT ,  #Activity_programme , #News Джерело: ЕЛЕНА ВАЛЕРЬЕВНА ГАЧУК

Інші статті