Правова освіта
Озброєння учнів знаннями законів, підвищення їхньої юридичної обізнаності, систематичне інформування про актуальні питання права допомагають підліткам співвідносити свої вчинки і поведінку своїх товаришів не лише із загальновідомими моральними нормами, а й вимогами законів, корегувати, змінювати її в правильному напрямку.
У ДНЗ ОЦ ПТО робота з правової освіти проводиться у тісній співпраці з кримінальною міліцією у справах дітей, медичними закладами, громадськими організаціями.
Так, 21 квітня 2015 року колектив центру (вул. Паустовського, 12) зустрічав гостей – співробітників кримінальної міліції у справах дітей Суворовського районного відділення Одеського міського управління внутрішніх справ України в Одеській області лейтенанта міліції Тишевич Оксану Вікторівну та молодшого лейтенанта міліції Невестенка Сергія Сергійовича. У жвавій, невимушеній формі бесіди були обговоренні питання профілактики табакокуріння, вживання алкогольних напоїв та наркотичних препаратів, визначені основні закони, що корегують правову політику держави відносно цих шкідливих звичок.
Такі зустрічі дозволяють закріпити в учнів стійку свідому потребу у правовій поведінці, виробити негативне відношення до вживання шкідливих наркотичних та токсичних речовин, виховати шанобливе відношення до закону.
- Алгоритм взаємодії щодо превенції та протидії булінгу в закладах освітиБулінг (цькування)* — психологічне, фізичне, економічне, сексуальне насильство, зокрема й через електронну комунікацію, що вчиняється щодо малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою щодо інших учасників освітнього процесу.Повна версія статті