Продавец «Одесский центр профессионально-технического обучения» развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
38 отзывов
ОДЕССКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕССИОНАЛЬНО-ТЕХНИЧЕСКОГО ОБРАЗОВАНИЯ
+380487706649
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

Виробнича практика

 Виробнича практика
В нашому закладі  ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» цій частині навчання приділяється особлива увага, починаючи з вибору підприємств, проведення моніторингів роботодавців та контролю за якістю проходження учнями виробничої практики, як майстрами виробничого навчання так із збоку адміністрації.
 Згідно плану роботи  Центру та на виконання   наказу  Директора ДНЗ ОЦПТО «Про перевірку стану проходження виробничого навчання учнів ДНЗ ОЦПТО в умовах підприємства» відбувся виїзний контроль  на такі підприємства: «Фуршет»,  ресторан «Дім Павлових», ЗОШ №17   –  в складі зав. відділенням  Алігусєєвої Р.П.,
інспектора з охорони праці – Почтаренка П.П.
Перевірка проводилася з таких питань: 
-    наявність учнів на робочих місцях,
-    відповідність виконання робіт згідно робочих програм, 
-    дотримання правил і норм охорони праці, 
-    техніки безпеки і виробничої санітарії.    
В ході перевірки було встановлено, що учні виконували роботу згідно змісту програми, робочі місця були забезпеченні необхідним обладнанням та матеріалами. Учні задоволені умовами праці,  а особливо відношенням збоку наставників. Також зустрілися з  представниками адміністрації підприємств, щоб почути відгуки про якість теоретичного навчання, про прогалини в знаннях, які виявляються при виконанні учнями робіт, а також обговорювали питання про подальше працевлаштування та співробітництво.
Такі перевірки мають велике значення. Адже вони дають змогу об’єктивно оцінити можливість якісного проходження практики на кожному  підприємстві.