НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ!

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ!
Ця маленька і безхитрісна історія про двох дівчат. Вони з різних країн, абсолютно несхожою культурою та менталітетом, але їх об’єднала одна спільна мета – допомога дітям, які постраждали на Донбасі.

14.03.15

х дитячі серця, по-справжньому великі і чисті, щирі до чужого горя.
Перша дівчинка – Марія Беккерс. Живе і навчається в Німеччині, місто Бонн. Маша приймала участь в проекті, організованому на день ООН у своїй міжнародній школі. Її проект – поміч сиротам-біженцям з Донбасу, знайшов підтримку, і була розпочата акція по збору речей для дітей-сирот, дитячий будинок яких було розрушено під час бойових дій на Луганщині. 
Друга дівчинка – Варвара Козлова. Живе в нашій улюбленій країні – Україні, у місті-герої Одеса. Варєнька разом з мамою вирішили підтримати (перейняти естафету) у Марії. Наша україночка ще дуже маленька, тому вона вирішила звернутися по-допомогу дорослих. А хто краще зрозуміє дитину, ніж педагог. Людина, яка виховує добрі, щирі, патріотичні риси характеру. Поряд з домом Варі розташовано державний заклад із звучним «ім’ям»  Одеський центр професійно-технічної освіти. Ось дівчинка вирішила звернутися до центру. Вона знайшла підтримку у колективі, а керувати всім проектом запросила Оксану Вікторівну Вдовиченко. Всі разом ми розпочинаємо благодійний рух «Від серця до серця». 
Ми щиро раді, що Ви відгукнулися і готові простягти «руку помочі». Давайте всі разом зробимо добру справу! Дякуємо всім, хто готовий підтримати нас у наших добрих справах! 
Всім бажаючим звертатися до ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», вулиця Паустовського 12, кабінет № 307 (куратор руху - Вдовиченко Оксана Вікторівна)

Источник: ДИАНА АНАТОЛИЕВНА ЧЕРНОВА

Предыдущие статьи
 • 09.03.15 «ТВОРЧІСТЬ ТАРАСА – НАША СИЛА Й ОКРАСА»
  «ТВОРЧІСТЬ ТАРАСА – НАША СИЛА Й ОКРАСА»

  ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» ніколи не залишається осторонь Шевченківських дат і щорічно викладачі та учні вшановують пам’ять генія пензля і пера різноплановими заходами.

  Полная версия статьи
 • 28.02.15 ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
  ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

  Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедивість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом...

  Полная версия статьи
 • 25.02.15 Секція викладачів економічних дисциплін
  Секція викладачів економічних дисциплін

  Відбулося проведення засідання обласної методичної секції викладачів економічних дисциплін, на тему: «Викладання економічних дисциплін в умовах сучасної ринкової економіки з урахуванням останніх змін в законодавстві.»

  Полная версия статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380949960649
  +380487555573
  +380487581896
 • Адрес:
  ул.Новосельского 86, ул. Заболотного 9, ул, Паустовского 12, вул. Театральна, буд. 3, смт. Овідіополь, Одеська обл., , Одесса, Одесская область, Украина
 • Email:
  ptu_odessa@ukr.net
Карта