Продавец «Одесский центр профессионально-технического обучения» развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
38 отзывов
ОДЕССКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕССИОНАЛЬНО-ТЕХНИЧЕСКОГО ОБРАЗОВАНИЯ
+380487706649
+380 (94) 996-06-49
+380 (48) 758-18-96
+380 (66) 556-37-29

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ!

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ!

х дитячі серця, по-справжньому великі і чисті, щирі до чужого горя.
Перша дівчинка – Марія Беккерс. Живе і навчається в Німеччині, місто Бонн. Маша приймала участь в проекті, організованому на день ООН у своїй міжнародній школі. Її проект – поміч сиротам-біженцям з Донбасу, знайшов підтримку, і була розпочата акція по збору речей для дітей-сирот, дитячий будинок яких було розрушено під час бойових дій на Луганщині. 
Друга дівчинка – Варвара Козлова. Живе в нашій улюбленій країні – Україні, у місті-герої Одеса. Варєнька разом з мамою вирішили підтримати (перейняти естафету) у Марії. Наша україночка ще дуже маленька, тому вона вирішила звернутися по-допомогу дорослих. А хто краще зрозуміє дитину, ніж педагог. Людина, яка виховує добрі, щирі, патріотичні риси характеру. Поряд з домом Варі розташовано державний заклад із звучним «ім’ям»  Одеський центр професійно-технічної освіти. Ось дівчинка вирішила звернутися до центру. Вона знайшла підтримку у колективі, а керувати всім проектом запросила Оксану Вікторівну Вдовиченко. Всі разом ми розпочинаємо благодійний рух «Від серця до серця». 
Ми щиро раді, що Ви відгукнулися і готові простягти «руку помочі». Давайте всі разом зробимо добру справу! Дякуємо всім, хто готовий підтримати нас у наших добрих справах! 
Всім бажаючим звертатися до ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», вулиця Паустовського 12, кабінет № 307 (куратор руху - Вдовиченко Оксана Вікторівна)